Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pablosik

Biznes w ubezpieczeniach

Polecane posty

Gość Pablosik

Co o tym myslicie? jak zaczac? czy ma to jeszcze sens? wiem, ze kilka lat temu można bylo na tym zarobic sporo kasy, a jak to teraz wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasior
Ja pracauje w firmie, ktora sie czyms takim zajmuje i ogolnie biznes kreci sie niezle. Trzeba miec tylko odpwiednie podejscie do ludzi, byc pracowitym i nie poddawac sie latwo, a po pewnym czasie dochodzisz do momentu, ze klientow wiecej niz czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emelka
Ja mam akurata zle wspomnienia. Pracowalam kiedys jako agent i ludzie byli do mnei niechetni... ale to pewnie kwestia nastawienia i predyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OszukanaKlientka
A ja mam zle wspomnienia ogolnei z cala ta branza. Kiedys zaufalam jednemu agentowi i stracilam na tym duzo kasy. Az mi sie niedobrze robi jak widze takie firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaKa
Ja z kolei mam bardzo dobre... ale moze dlatego, ze moj znajomy prowadzi taka dzialalnosc i zawsze mi doradzi co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotti
Ja zaczynam prace w firmie z tej branzy. Zobacze od srodka jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkos
Dotti , czy możesz napisać w jakiej firmie zaczynasz , bo ja też dostałam propozycję pracy w tej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotti
w firmie Efect - tzn. oni zajmuja sie ogolnie pojetym doradztwem finansowym, ale znajomy tam pracowal i mowil, ze faktycznie to sprzedaje sie ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapomi_majka
ja akurat slyszalem o tej firmie nienajlepsze opinie, a wiec zastanow sie czy chcesz tam pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszonn
ja tam kiedys pracowalem i odradzam, praca polega na wciskaniu ludziom produktow, ktorych czesto nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkos
poszukuję osób , które pracują w Towarzystwie Emerytalnym Bankowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezyk78
tego towarzystwa akurat nie znam, ale znajomy otarl sie o Aegon i tez odradza. Co prawda mowil, ze zarobic mozna niezle, ale tylko jesli nie ma sie zahamowan we wciskaniu ludziom tych produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wajs
jak dla mnie ta branza to jedno wielkie bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka83
Wszystko zalezy od ludzi. Moj chlopak pracuje jako agent ubezpieczeniowi i on i jego klienci sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinka81
jak dla mnie wiele z tych firm doradczych to oszusci i naciagacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta_J
Zgadzam sie. Radze uwazac. U mnie byl taki jeden doradca finansowe. Tak mnie zagadal, ze jak przyszlo co do czego, to sie okazlo, ze podpisalam umowe na 30 lat i ciezko z tego zrezygnowac. On zapewnial mnie, ze warunki sa inne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Globus
Jak dla mnie to wszystko zalezy od ludzi. Jezeli jestes ok, to i klientow bedziesz mial duzo i duzo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik_
Ja tam dzialam w tej branzy i nie narzekam. Wyciagam 10 tys. na miesiac i radze sobie a Ci ktorzy narzekaja to czesto po prostu zazdroszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RzetelnyDoradca
Cos mi sie wierzyc nie chce w te Twoje 10 tys... no chyba, ze wciskasz ludziom ubezpieczenia a nie sprzedajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×