Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

NADĘTA WARSZAWSKA PSEUDO ELITA !

Polecane posty

[30.11] 17:03 ANTY_WARSZAWIAK Ktoś kiedyś powiedział : \"Gdy przenoszono stolicę do Warszawy cała inteligencja została w Krakowie\". To jest prawda.Dlaczego tak nie znoszę mieszkańców Warszawy? Bo to nadęte gbury z manią wyższości nad resztą Polski , która to reszta utrzymuje nierozgarniętych małpoludzi ze stolicy. Czy ktoś myśli podobnie ? [30.11] 17:04 a ty co jakieś kompleksy ? mnie to wali kto skąd jest, byle by mi podpadł w gusta, a ty co stary - jakaś frustracja ? [30.11] 17:04 nie ten dział [30.11] 17:08 bezproblemowo Może przytrzymaj chwile i , że tak grzecznie spytam, czego chcesz od ludzi ze stolicy? I pytasz o urodznych tu, czy przyjezdnych?? [30.11] 17:09 ANTY_WARSZAWIAK Pytam o całą tę chołotę. [30.11] 17:10 a ty co jakies kompleksy a co to jest \"chołota\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ która to reszta utrzymuje nierozgarniętych małpoludzi ze stolicy } Nic mi nie widomo na ten temat by gdzieś na ziemi żyły jeszcze małpoludzie. To jedno. Drugie zanim założy się pseudoprowokacje wypadałoby dowiedzieć się czegoś by zalożony temat nie wyglądał na typową prowokacje idioty. Tu autor wykazł się kompletna nieznajomościa dysponowania budżetem państwa. Dla tego nie podejmuje polemiki z trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Errata. Chodziło mi o to jak rozdysponowywane są pieniądze z kasy państwowej. Poprzedni zwrot trochę nie ten teges. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autora: Myślę, że przesadzasz. Nie mieszkam w Warszawie ale znam kilka osób z niej, i nie mogę powiedzieć, że są \"nadęci\". Możliwe, że po prostu sam jesteś taki ? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezproblemowo
Hmm... nadal nie rozumiem, o co chodzi konkretnie ANTY_WARSZAWIAKOWI... może rozjaśnisz swój problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ \"Gdy przenoszono stolicę do Warszawy cała inteligencja została w Krakowie\". } Mysle że autora bardzo boli to że ma do czynienia na codzień z tak dużą ilością inteligentnych ludzi. Wolałby wysłać ich do oswajania małpoludów z wawy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo... Ty ANTY - rzuciłeś/łas hasło i co dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, ale zauważyłam, że pseudo yntelygentni warszawiacy z reguły sa mieszkańcami podwarszawskich wioch, którzy się dowartościowywują. Znam całą masę Warszawiaków z Warszawy (no i Goda :P) i musze przyznać, że byłam wyjątkowo zaskoczona, bo do tej pory znałam z wyjazdów wakacyjnych ową \"warsiawkę\" a tutaj okazało się, że warszawiacy to jedni z najfajniejszych ludzi jakich poznałam. Z tego miejsca pozdrawiam Adę, Kubę, Zbyszka, Anię, Tomka, Edytę, drugą Anię no niech będzie, i Michała :D A specjalnie Myrevina 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że w/g niego \"cała inteligencja została w Krakowie\", i nie znosi Warszawiaków z tego powodu, że nie zabrali jej do Warszawy bo nie potrafi się z tą inteligencją, która została porozumieć. ;) Natomiast ci w Warszawie - te \"małpoludy\", \"nadęte gbury z manią wyższości nad resztą Polski\", są tak przebiegli, że każą się utrzymywać. Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam, co autor chciał przekazać ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTY_WARSZAWIAK
Bo teraz zmienilem zdanie i chce Was Warszawiacy serdecznie przeprosic🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin ma na imie
Ildefons. W skocie Ildek. Ladnie, mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ten top nie ta odpowiedź, skup się, bo uznam, ze ten czteropak sam wychlałeś ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci Ewa cholerna, z nią zawsze jakiś problem, ostatnio moje jabłko zeżarła i też nie wyszła na tym najlepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawa , Warszawa , Warszawa , Warszawa , Warszawa , Warszawa C W K S LEGIA !!! Warszawiacy z krwi i kosci , wielu tego nam zazdrosci !!! ...mam tak samo jak Ty , miasto moje , a w nim L E G I A !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam, Legią to bym się akurat średnio chwaliła :-0 To już lepiej Pałacem Kultury, uwierz :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonono!!! Ja jako krakowianka proszę o nie mieszanie Krakowa do tego tematu :) Warszawiaków znam i lubię, odwiedzam często, a pan, który topik założył nie jest chyba ani stąd, ani stąd, bo kompleksy ma co najmniej jak z pewnego prowincjonalnego miasta na wschodzie kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podlizuj sie mistral :P bylem kilka razy w ciagu ostatniego roku we wspomnianym Krakowie, poznalem sporo osob i jakos ani razu nie uslyszalem, ze wygladam jak malpolud, a ludzie byli na prawde sympatyczni, takze pseudo inteligentni Krakowianie pokroju autora tego tematu maja problem Myrevin ma na imie Albert, dlatego tak czesto odwiedza najgorszy z najgorszych marketow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> God Juz nie odwiedzam. Piwa nie mają do połowy grudnia. Musze metrem do arkadi zasuwać. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kolejny ze swietnych marketow marcpol nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie piwo jest w Albercie, chce ktoś ? :P God ja się nie podlizuję :D Nie pochlebiaj sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, z pedalskiego sklepu nie pijam :P teraz to nie pochlebiaj sobie, a tak to kocham Cie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×