Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomek 20

Wrocław. Chodź ze mną na spacer! lub gdzie chcesz...

Polecane posty

Witam drogie Panie:) Jakis czas temu zakonczylem 1,5 roczny zwiazek ze swoja dziewczyna, ktora ze tak powiem troche mnie wyposcila w tych sprawach...:( Miala byc moja pierwsza, ale jakos nam nie wyszlo... W gre wchodzily tylko reczne robótki:/ Teraz mam spaczone poczucie o kobietach, czy Wy wszystkie duzo mowicie, a malo robicie, czy poprostu zle trafilem , jak na swoje potrzeby?? Chetnie o tym porozmawiam przez net albo na zywo. Chcialbym kiedys poznac dzieczyne z ktora moglbym porozmawiac i dobrze sie zabawic, bez zadych ograniczen. Jesli czytacie to i za takei sie uwazacie to prosze o kontakt:) Mam 20 lat... Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srali smargali
bo cieć byłeś, też była kiedys z facetem (miałam 17 lat) i tez mówiłam nie i nie, potem spotkałam innego ja mówiła nie on zrobił swoje i ..........własnie tgo trzeba mi było!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam książkę
z sentencjami znanych osób. Jedna z tych złotych mysli mówi mniej więcej tak : Mężczyzna który nie zdołał posiąść kobiety nie jest jej wart. Nie wiem kto to napisał. Ja tam chętna nie jestem. Mam chłopa ale też nie jestem z nim szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz przez zboze synu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek-W
DO: spadaj patafianie Trochę wyrozumiałości.... Chlopak ma dopiero 20 lat... Jedn związek... No i wychodzi na to, że prawiczek.... Gdzie niby miał zdobyć tą ogładę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat to juz nie nastolatek
a pisze jakbymial 13 lat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedzialem, ze to sie robi na sile i wbrew woli... Dla niej to tez mial byc pierwszy raz i jak probowalismy to ja za bardzo bolalo. To co mialem ja przytrzymac i na sile?? Bardzo romantycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akaszadiva
hej Tomek a z jakiej dzielnicy jestes......moze mamy blisko do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×