Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedy dotacja

kiedy można składać wniosek o dotację z UP?

Polecane posty

Gość kiedy dotacja

tzn konkretnie jeżeli dzisiaj się zarejestruję jako bezrobotna kiedy najszybciej mogę składać wniosek? czy kwestia czy przysługuje mi zasiłek dla bezrobotnych czy nie ma tu jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojbyltaki
zobacz na stronie jakiegos urzedu pracy trzeba byc zarejestrowanym chyba rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedsiebiorcza..
hej, wystarczy miec status bezrobotnego! nawet w dniu rejestracji mozesz zglosic ze chcesz wziac udzial w jakims programie - nie pamietam jak sie nazywa ten o dotacjach - i poprosic zeby nie szukali ci ofert pracy i cie nei wzywali - bo w warunkach jest ze nie mozna odmowic! ale nim podpiszesz umowe to i takpotrwa bo muszisz zaliczyc spotkania w klubach pracy i takie tam! u mnei od rejestracji do otwarcie firmy trwalo prawie 3 mce!!! no ale wazne ze sie udalo! a na moje kwalifikacje (nauczyciel jezyka obcego) caly czas w jest kilka ofert w urzedzie! bezrobotna tez bylam na wlasne zyczenie i w dotacji to nie przeszkadzalo! zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, trzeba byc tylko zarejestrowanym. wniosek mozna składac wtedy gdsy urząd ma środki na dotacje. najlepiej dowiadywac sie własnie teraz bo urzedy dostaly rezerwe i musza ja wydac do konca roku. mój żon własnie dostał dotacje i rusza z własnym biznesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×