Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanka

zarabiam 700zł! chyba się potnę!

Polecane posty

Gość załamanka

mam umowę na 3/4 etatu, jestem zwykłym sprzedawcą, wyrabiam do 750zł, skończyłam studia i mieszkam z rodzicami, nigdy nie będzie mnie stać na życie na własny rachunek...a o lepszą pracę nie mam się co starać bo nie znam dobrze języków,nic tylko wyskoczyć przez okno i zakończyć swój nędzny żywot! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie jest tak źle
Ja skończyłam studia, nie mam pracy, dorabiam trochę sobie tu i tam ale kasy z tego prawie nie ma. Za dwa miesiące jadę na staż na którym nie zarobię ani grosza. Takie czasy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja na cały etat
i mam 900 zł brutto!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanka
wiem, że inni mają gorzej...ale mam 25 lat i perspektywa bycia uzależniną od rodziców mnie tak dołuję, że nie mogę tego wytrzymać! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhsudaf
to znajdz sobie partnera z mieszkaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanka
i o tym myslałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie jest tak źle
Ja skończyłam 26 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa ja mam 29 lat i zarabiam 2800 netto,jestem cholerna lala od odbierania telefonów,znajomosc jezyków-zero,no studia mam-jak wiekszosc to dziś standardzik......trzeba umiec sie ustawic......life is brutall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuuu
"ustawić"....he a to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tem other boys...
Ja mam 23 lata, pracuje na pol etetau jako nauczyciel w szkole-zarabiam 500 zlotych. Dorabiam korkami, ale i tak wszystko co zarobie idzie na oplate czesnego (studia mgr uzupelniajace):O Jestem podobnie jak TY zdolowana takim zyciem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuuu
chyba trzeba wiedzieć komu dupy dać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanka
lata lecą i nic się nie zmienia...nie wiem co dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie jest tak źle
kroopla- nie każdy ma ochotę być lalą od odbierania telefonów! Coś za coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanka
ja ciągle szukam lepszej pracy, niestety dużo firm mnie skreśla przez to że nie znam biegle angielskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd jesteś
załamka, u nas we Wrocławiu, trochę łatiwej, można robotę bez studiów i języka znaleźć, mój brat jest po zawodówce, owszem na początku miał najniższą ale potem jak się sprawdził dobił do 2000 zł i ma w perspetkywie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanka
ja z małopolski jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma do tego ochota??????? raczej o rachunki,żoładek,i dach nad głowa nalezy sie tu martwic.....bez zbędnej ideologii...........nie powiem dziecku....\"sorki dzis kolacji brak bo mamusia ambitna jest i nier ma zamiaru telefonów odbierac\".....no wybaczcie bez przesadyzmu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie jest tak źle
A ja nie mam dzieci ani męża i jak na razie mogę sobie czasem trochę pobidować w imię ideologii. Jak będę przymierać głodem to moze też siądę do telefonu! Ale na razie spróbuję przetrzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd jesteś
szukaj, firma mojego brata też nie jest jego pierwszą, może gdzieś na produkcji się zaczepisz, można nauczyć się tam obsługi maszyn elektronicznych, np. do producji plastiku, teraz ogłaszają się nowe firmy które mają być konkurencją dla Poczty Polskiej, oni biora takze tych bez doświadczenia, widziałam ogłoszenia w bezpłatnych gazetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, potnij sie, potnij. Zamiast zabrac sie za nauke owych jezykow. Skoro ich nie umiesz to na co czekasz? Lepiej siedziec na kafeterii i uzalac sie? Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja szukam pracy biurowej ale przecież nie wezmą do takiej pracy 33letniego człowieka z wykształceniem i doświadczeniem gastronomicznym. i w dodatku łysego rencisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
zamiast nazekac wezcie sie do roboty, zacznijcie uczyc jezykow robcie kursy a nie mowcie ze nie znacie jezykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
ale zeby iść na kurs jezyka tez potrzebna jest kasa, wiec kółko sie zamyka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wypełniają kilka metrów ode mnie kwestionariusz na bezpłatny kurs j.angielskiego A gdzie szukałaś kursów języka, że twierdzisz, że płatne? Idź do urzędu, popytaj. U nas 2 razy w tygodniu są zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
do degie-> ty mowisz o kursie j.angielskiego z Up? czy jak? w UP nie ma kursu języka angielskiego, przynajmniej w moim w Poznaniu. To jak wypełniaja koło ciebie taki kwestonariusz to mozesz podzielisz sie na jaki kurs sie załapały tzn skad? W sumie to jest kurs j. angielskiego w ktorym to urzad dofinansowuje w wyskosci 655 zł ale niestety nie jestem osobą zagrożoną procesem restrukturyzacji (lekarzem, pielęgniarką czy inny personeeml medyczny szczebla średniego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakie studia
konczyliscie ze nie znacie jezykow obcych? chyba ze macie dyplom za obecnosc. no nie moge ludzieeeeeeeeeeeeeeee! wyobrazacie sobie ze jak macie tego mgr to juz Bog wie co. trzeba troche zaradnosci bo w dzisiejszych czasach papierkiem to sie mozna podetrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
wyobraż sobie ze jezyk obcy mialam na studiach tylko przez 1,5 roku, wiekszosc ludzi w pracy nie ma stycznosci z językiem obcym a jak wiadomo jak sie jezyka nie uzywa to wiekszosc sie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×