Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bajjka

dlaczego żarcie w tym p...kraju jest takie drogie???!!

Polecane posty

Gość bajjka

wróciłam teraz z marketu,łażę między tymi półkami ,kombinuje co mi jest na pewno potrzebne ,oczywiście niema mowy o ''fanaberiach'',kupuje tanie produkty,ba zaszaleje i kupie pizze za 3 zł(wole nie myśleć co na niej jest:O)bo oczywiście oryginalnej nie kupie za 10 zł!! kurcze przeciez ja pracuje i na h...mnie stać,to jest chore,tylko czytam ,zeby smażyć na oliwie z oliwek(ło jezu,bym musiał kredyt wziąść)dziennie jogurcik ...ach szkoda słów rodzice mi kupują duzo jedzenia,u nich jem,ja robie obiady w sob i niedz ,jakbym musiała częściej to ja już nie wiem sorki za te narzekania ,ale rzygać mi się chce łaziłam miedzy tymi półkami,ani lepszego wina nigdy nie kupię ,na głupi ajerkoniak mi szkoda kasy,a tak lubię.ot princepolo i sie ciesz kobieto pracująća ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle w szoku
bo to chory kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z hipermarketu wychodzę z reklamówką pełną żarcia i nie narzekam na ceny. Zawsze da się znaleźć coś tańszego, tylko trzeba poszukać. Makaron, ryż, słodycze, napoje kupuję tylko w hipermarketach, bo tam jest tanio. Za złotówkę mam wielką torbę chipsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczera to znaczy ze zadowalaja Cie podrobki.A kolezanka pisala ze ma tego mi.in dosc.Przynajmniej ja tak zrozumialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeeeee
Jakie podróbki? Podróbki jedzenia? No to już chyba przesada. Wiem, że np. owoce, szczególnie te przychodzące do nas zza granicy nie są tak naturalnie hodowane jak u nas. Ale zapewniam, że w marketach można znaleźć czasem tańsze odpowiedniki znanych produktów, które smakują identycznie. Dla przykładu podam wafelki Familijne - w Biedronce jest ich tańszy odpowiednik, co ciekawe produkowany tak samo przez Jutrzenkę. Podobnie jest z sokami produkowanymi dla marketu przez Sondę - cenioną marke. W wielu przypadkach tak jest - można zaoszczedzic pare złotych. Wystarczy odrobina dobrej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajjka
do eeeeee,nie mów ,ze nie słyszałaś o podrobach :O,są tak samo jak ubraniami.. jak kupię np czekolade za 0,99 gr to wybacz,ale ona sie nadaje do smietnika i tak jest z wieloma rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce może i jedzenie jest drogie, ale dobre. Nie na darmo Wedel ma swoich fanów daleko za granicą, wysyłając znajomym z Finlandii słodycze na święta zawsze wybieramy Wedla. Ja też wchodząc do marketów chodzę między półkami, sprawdzam dokładnie co mam kupić -> zasada zakupowa numer jeden to nie kupować więcej, niż jest ci potrzebne. Pomyśl logicznie - po co Ci Lays\'y po 4 zł za dużą paczkę, podczas gdy możesz za te cztery złote kupić sobie jogurt, a nawet dwa. Grunt to sprawdzać ile to kosztuje w jakim sklepie - czasem jakiś produkt jest dużo tańszy w hipermarkecie niż osiedlowym sklepiku. Grunt to zachowywac paragony i sprawdzać ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrutando
ja nie lubie wedla.lepsze sa inne slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×