Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama z problemem

brak czucia w łechtaczce

Polecane posty

Jestem 2 miesiace po porodzie i cos jest nie tak z moja lechtaczka,otoz kiedy moj parter ja stymuluje to nie odczuwam zadnej przyjemnosci :( czuje ze mnie dotyka,ale nic wiecej a czasami czuje bol... przed porodem nie mialam takich problemow,bardzo szybko dostawalam orgazmu po stymulowaniu lechtaczki.. Prosze powiedzcie czy mialyscie taki problem i czy to po jakims czasie przechodzi.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie szukaj
a przekluwałas ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi mi
ja mam problem troszke innej natury ale tez od chwili porodu-otoz mam wrazenie iz jest ona bardziej wciagnieta i mnijsza niz było to przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi mi
tak-ale 2 m-cepo porodzie było inaczej moze nie zeszło sie jeszcze spojenie do konca i stad ten bol i brak wrazliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsystko juz sie zagoilo i powinno byc ok, powiem jeszcze ze czesto jak moj partner probuje zrobic mi minetke to mnie strasznie laskocze, a wczesniej bylo super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi mi
poczekajmy -moze jeszcze inne kobitki sie wypowiedza-jejku u mnie moze jest troszke inaczej ale nie jest zle-zastanawiam sie czy nie wypływa to troche z psychiki ze jednak cos tam sie podziało na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łechtaczka
ja wogóle wole lizanie szparki niz łęchtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi mi
z tymi orgazmami to u mnie tez gorzej teraz ale u ciebie to juz nie kumam co piszesz?bo w pierwszym poscie piszesz ze przed porodem super rewelka a w ostaatnim juz stwierdzasz ze wtedy tez nie było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie jak bylam w ciazy to bylo ok, jakis miesiac przed samym porodem juz nie czulam przyjemnosci,ale teraz to juz w ogole jest katastrofa :( boje sie ze tak juz zostanie.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi mi
a pochwowe orgazmy? a moze zmana pozycji pomoze?69?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi mi
ale zesmy sie rozgadały:)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi mi
moze dajcie sobie jeszcze troszke czasu?ja jestem 4 m-ce po i od niedawna nie boli-ale u mnie libido spadło:( i w ogole stwierdzam ze przed porodem było lepiej a teraz to taki typowy małzenski sex:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi mi
jeszcze troche i dojdzie to tego ze spod kołdry nie wyjde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 6 miesięcy po porodzie i też mi cięzko dośc do orgazmu. Może to z powodu tabletek anty które jem:/ a JEM CARAZETTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekawosci
rodzilas naturalnie czy przez cc?? Pytam poniewaz mnie lekarz poinformowal ze po cc moze sie zdarzyc ze juz nigdy w zyciu moge nie miec orgazmu. To taki jeden ze skutkow ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio
pierwszy raz o tym słyszę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notonieciekawie
qrde dziwczyny, przerażacie mnie, moja Pani rodziła 2 dni temu (syn :))) fajny) nie zastanawiałem się jak to będzie dalej w łóżku, bo skoro nawet w dniu porodu mieliśmy na siebie ochotę i trochę popłyneliśmy to myślę, że dalej będzie podobnie. Czy to może zależeć od nacięcia? Zastanawiam się jak to jest, czy po cesarce jest łatwiej weócic do sexu, czy po naturalnym porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolna zasada
w organizmie kobiety po porodzie dzialaja hormony i one maja wielki wplyw na brak ochoty na seks (zwlaszcza jesli karmi), pochwa jest sucha jak po klimakterium i wtedy trudno o mile przezycia. Ten stan jednak MIJA i wszystko wraca do normy, poziom hormonow sie stabilizuje i wraca do "punktu wyjscia". tyle tylko ze u kazdej kobiety trwa to roznie, w zaleznosci od organizmu i innych czynnikow. W kazdym razie jest to stan przejsciowy. Hormony maja ogromny wplyw na nasze libido!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to przejsciowe, bo jak dalej nie bede miala czucia w lechtaczce to sie chyba zalamie :( czy jest ktos kto tak mial i mu przeszlo? blagam pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilanek
ja jeszcze nie rodziłam i nie planuje ale ostatnio po zapaleniu opon rdzeniowo mózgowych mam ten sam problem...mój mężczyzna dotyka mnie ,próbuje zrobić mi przyjemnośc ale poza tym ,iż czuje jego dotyk nic więcej z tego nie mam...(mam 22 lata) bardzo mnie to martwi a nawet często mnie to dołuje....bo kiedyś naprawde nie miałam z tym problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helene
w łechtaczce??a to dziwne... w ogóle ja też nie miałam przyjemności z seksu ale tylko przez pierwszych pare tygodni po zakończeniu połogu. potem stopniowo zaczeło się to poprawiać, a teraz to jest lepiej niż przed ciązą :-D i mam ciaśniejszą (???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtrtrtgrgtrr
ja miałam ten sam problem co Ty, ale zniknął gdzieś tak po miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
PO MIESIACU ja juz jestem 8cy po porodzie rodzilam naturalnie lekko peklam wiec nie bylam nwet nacinana i pomimo ze nieraz mam dzika ochote na seks to niby na koniec czuje orgazm ale taki jakby mi ktos znieczulenie dentystyczne w pipke zrobil, a lechtaczkowe oragzmy kiedys tez miodzio a teraz nic:(:(:(, kiedys mialam cesarke i to niewplynelo nic a nic na tamte strony dopiero teraz:( dobrze ze chociaz dzidzia przekochana:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×