Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adelajdaa

jak sie powinna ubierac 20-latka?

Polecane posty

Gość adelajdaa

ktora studuje? jakie marki polecacie, jaki styl, sportowy i na luzie, czy bardziej elegancki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20latka powinna miec swoj styl wlasny! a nie pytac kogos jak ma wygladac. ja mam 20 lat i ubieram sie modnie jak młodziez i tyle. kazdy ma swoj styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kto chce.. jeśli słuchasz POP-u a ktoś ci powie że teraz modne są rockowe ubrania, glany, pasy, ćwieki, to zaczniesz się tak ubierać? Szczerze wątpię, ale mniejsza o to...Wybieraj ubrania, które pasują nie tylko na modelkę w Avanti czy Twoim Stylu. Wybierz ubranie które jest dopasowane do twojego typu urody, sylwetki i - przede wszystkim - takie, które podoba się tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Ja jak dostalam się na studia, kupiłm sobie dużo "poważnych" ciuchów, (długi płaszcz, "poważna", torebka itp.), a potem ... żałowałam wydanej kasy, bo leżały nie noszone ;) Radzę więc nie przesadzać ze zmianą garderoby. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystki seksownie
Gość _eklerka_
Ale ta 20-latka chyba szuka innej pracy ;) Niby żadna praca nie chańbi, ale w skórzanych ciuchach dostawała by pytania: "ile bierzesz za godzine?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMMMMM_____________
Nie mam nic do skory, ale w nadmiarze jak na zdjeciach powyzej to chyba jakies nieporozumienie ? Ona chodzi na wyklady nie na ulice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do fanatyczki skóro-ciuchów
Skąd masz zdjęcia tirowek? :o To czerwone wdzianko na tle jakiegos kosciola w sam raz na msze satanistow, ktora poprzedza namalowanie pentagramu i zarzniecie kota :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektore te skorzane calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×