Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiki13

dwa testy negatywne a jednak ciaza jest,kto zna taki przypadek

Polecane posty

Gość gość
Planowana @ 14.09, 6 m-ąc starań - testy robione 14 i 16 z porannego moczu negatywne ( O jakości testów trudno mi się wypowiedzieć, dostałam je gratis do testów owulacyjnych;) ). Wzmożony apetyt standardowo jak na okres ale nienaturalnie tkliwe piersi. Za kilka dni napiszę co się okazało... ale nie mam większych złudzeń, testy raczej nie kłamią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey.Tez tak jak wy staramy sie o dzidziusia.Jutro powinnam dostac okres ale mam nadzieje ze nie.Robilam juz 2 testy i niestety negatywne :( Ale juz od tyg.boli mnie bardzo brzuch w nocy i w dzien,tylko duphaston pomaga. Sama nie wiem co mam myslec.Dzien przed powinien byc pozytywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem przykładem tego że testy ciążowe nie zawsze pokazują ciąże. Z mężem staraliśmy się o dziecko..... test zrobiłam trzy dni po terminie okresu i nic ciąży brak. Odczekałam kolejne dwa dni i znowu ciąży brak. Ponownie odczekałam dwa dni i znowu brak ciąży. Udałam sie do laboratorium zrobiłam beta Hcg i okazało się że jestem w ciąży... Córeczka ma już roczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadze by byla to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnaa1998
Dziewczyny mam problem wiec tak : Ja z mężem bardzo chcieliśmy mieć dzięki i staraliśmy się 2 miesiące nie całe o dziecko i nic pewnego dnia pojechaliśmy na wakacje do Ustki i po swych dniach gdy już byliśmy tam zaczęły mnie strasznie bolec piersi i było mi nie dobrze i miałam duży apetyt wiec zrobiliśmy test ciążowy ale nic nie wyszło i robiliśmy pare testów jeszcze co jakiś czas i nic. Po jakimś czasie zrobiliśmy test ciążowy i były dwie kreski bardzo się ucieszyliśmy ale dla pewności zrobiliśmy jeszcze dwa i wyszło to samo. Jakieś dwa tygodnie potem niestety poroniłam i nie mogłam się z tym pogodzić. Teraz tez staramy się o dziecko i pare dni temu było mi nie dobrze i zaczęłam wymiotować nie miałam na nic apetytu, jedzenie które bardzo lubię wywoływało we mnie obrzydzenie i wymioty potem miałam większy apetyt. Bolą mnie piersi mam zawroty głowy a ostatnio robiłam test i wyszedł negatywny i dzisiaj tez robiłam i tez wyszedł negatywny. Dziewczyny pomożecie!!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, tydzien po krwawieniu test i tez negatywny, a gorzej sie czuje i widze duze zamiany w sobie. Czy mogl sie mylic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Poprostu testy niektorym osobom nie wykazuja pozytywnue,mojej kuzynce nie wykazalo miala krwawienia bedac w ciąży,jednak byla w trj ciazy,testy to tylko wywalone pieniadze,najlepiej zbadac u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos jeszcze tak mial? Np. 24 dni od stosunki i test negatywny choc ciaza byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Napewno duzo osob mialo tak,moze za wczesnie miesiac ciazy,zeby wyszedl test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNadzieja
W moim przypadku jest podobnie lecz nie do końca. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 1.01.2018 dziś jest 16.02.2018 i brak okresu. Tydzień temu lekko przez 3-4 dni brudzilam delikatnie krwią nie miałam i nie mam tzw napięcia przed miesiaczkowego. Robiłam testy chyba już że 4 i każdy negatywny choć na jednym pokazała się niteczka czerwonej kreski hmm zrobiłam dziś test i negatywny jutro z rana zrobię następny. Czuję się jak bym była w ciąży piersi mi się powiekrzyly brzuch mam wzdety. Spać mi się chce boli mnie brzuch najczęściej po lewej stronie. Dodam że jestem mamą 7 letniej córci no i raz już poronilam 9 lat temu. Tak bardzo chcieli byśmy mieć dzisziusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj powinnam była dostać okresu. Robię testy ale są negatywne. Tzn wychodzi druga kreska ale długo po czasie-a wg instrukcji ten wynik nie liczy się bo na teście cały czas zachodzą reakcje chemiczne więc wynik po 10 minutach już jest nieważny (druga kreska wychodzi mniej więcej po pół dnia). Staramy się o.drugie dziecko. Pamiętam że z pierwszym dzidziusiem mialam coś podobnego, że testy nie wykazywały A potem bardzo bardzo blade kreski. Dopiero lekarz potwierdziła 6ty tydzień. Jeszcze poczekam tydzień. Jak okres się nie pojawi to ide do gina niezależnie od wyniku testu. Jak sie czuje? Mdlosci nie mam. Ale zrobił mi się czuły węch i ogromna ochota na pomidory - jak w pierwszej ciąży. Ale boje sie ze to "autosugestia" dlatego też nie jaram się. Ale powyższe historie napawają mnie nadzieja. Ze mimo negatywnego wyniku jednak będziemy po raz drugi rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA

Cześć dziewczyny,  podzielę się z wami i moja historia.. ostatnia miesiączka  24 sierpnia  kolejna miała przyjść  22 września i echo... dziś mamy  2 października  30 września robiłam dwa testy wynik negatywny  dziś dokładnie mija 10 dni od planowanej miesiączki.  Co myśleć o tym sama niewiem,  z mężem wspolzylam 3 4 i 5 dni przed planowanym okresem więc dni Nie płodne chyba że coś się przesunelo.. mam półtora roczna córke  i z nią zaszalam w ciąży 2 dni po miesiaczce nie było innego wyjścia żeby do zapłodnienia doszło w dni płodne bo mój wyjeżdża w delegację więc go nie było. Malo prawdopodobne a jednak. Wiem że napiszcie mi abym poszła na betę to nie ma możliwości bp jestem całkiem sama  z mała,  a ona to szalona dziewczyna  i raczej mi nie wytrzyma w laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc :)

Ja mialam okres 2 wrzesnia teoretycznie powinnam miec owulacje okolo 13 wrzesnia bo mam krotkie cykle w 28dc zrobilam bete i wyszla negatywna.Okres powinnam dostac maksymalnie w 27dc.Wiec beta w 28 powinna pokazac ciaze.W 31 dc zrobilam 3 testy ktore wyszly pozytywne odrazu.32dc poszlam na bete wynik 26.Tak wiec nigdy nic nie wiadomo poprostu przesunela mi sie owulacja a liczac ze byla w 17dc i zagniezdzenie mialo miejsce w 28sc to dopiero po 2 dniach testy mogly wyjsc:) Zawsze trzeba miec nadzieje poki okresu nie ma.Wiadomo ze miesiac lo stosunku to juz raczej nikle szanse sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×