Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość starsza siostra

prezent dla siostry

Polecane posty

Gość starsza siostra

moja siostra ma 17 lat. Jako ze mieszkam w duzym miescie(wawa) a ona w malej miescinie poprosila mnie o pewna rzecz. jako ze u siebie nie mogla znalezc poprosila mnie zebym kupila jej na gwiazdke czarną przewieszkę serce(nie malusienka taka wieksza). Nie mam jednak pojecia gdzie moge znalezc takie cos. Moja siostra bardzo oryginalnie sie ubiera i niestety nie wszystko jest u niej w miescie wiec chcialabym jej to kupic. w internecie znalazlam takie cos jak : http://img.hottopic.com/is/image/HotTopic/227889_hi?$product$ http://www.jewellerybox.uk.com/images/products/1376_l.jpg niestety wszystko z zagranicy. Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm nie wiem moze poszukaj
w galerii centrum jesli jeszcze nie bylas, w reserved maja taka rozna bizuterie fajna moze tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppi
do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kce
mogę się podpiąć pod temat?mam siostrę-22lata:)szalona,za półtora roku pani archeolog:)ma mężą i synka.no i nie mam pojęcia co z prezentem.nie wiem czy kupić im oddzielne prezenty,czy może jako że są małżeństwem to jeden wspólny.ale i na oddzielne i wspólny nie mam pomysłu.pomożecie. a jeśli chodzi o to serduszko to widziałam podobne właśnie w Galerii Centrum!tylko to było dobry miesiąc temu.ale warto zajrzeć!trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enedue
trudno powiedzieć , ty najlepiej wiesz co im jest potrzebne,ja moim rodzicom kupuję wspólny prezent- komplet sztućców. Twoja sostra i szwagier są młodym małzeństwem więc na pewno ucieszą sie z czegoś pożytecznego do domu. Rozgladnij sie albo wypytaj dyskretnie. Może też ladne sztućce albo komplet kieliszków do wina, albo komplet filiżanek lub kubków? albo pościel ładną lub koc? a może nawet ręczniki- z ładnych też bym sie ucieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nia ma takich serc w galerii c
entrum :/ nie ma! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×