Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malarz

też tak macie???

Polecane posty

Gość malarz

i po raz kolejny u mojej love spóznie się okres... :( za każdym razem gdy tak się dzieje zarzekam się ze nigdy więcej! hehe jakoś nigdy długo w tym postanowieniu wytrwać nie mogę :) cholera dziś dopiero jeden dzięn ale już czuje maleńki dreszczyk emocji... ostatnio spożnił się dwa tygodnie! to dopiero był cięzki dla mnie okres! niby zawsze porządnie się zabezpieczamy (gumka i globulka) ale podobno nie ma 100% pewności... tez tak macie? też tak sie zarzekacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehihi
ja mam to samo nie zabezpeiczamy sie z moim facetem , a okres mam nadal regularnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborcja w wypadku, co niektórych osób na tym zacnym forum byłaby całkiem dobrym rozwiązaniem a właściwie powinna mieć miejsce dawno temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malarz
matko..... ludzie ja przy takich zabezpieczenia czasami (w dni płodne) zastanawiam się czy nie finiszować na zewnatrz a Wy bzykacie się bez żadnych zabezpieczeń??? nie wiem czy to taka zajebista odwaga czy już wręcz głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się trafiło na odpowiedniego mężczyznę z którym optymistycznie zakładając spędzi się reszte życia i zaobrączkowało to jaka w tym jest głupota ? Kurcze malarzu z takim stresem podczas stosunku to daleko nie zajedziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach... zona mundurowego.. ZWRACAM HONOR! o tym nie pomyślałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×