Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

no i kolejny dzień bez świntuszenia..

Polecane posty

[04.12] 01:41 miś kolorowy_ tak ...własnie czy u Was tez tak jak u mnie mało jakos seksu w związku? ja mieszkam z facetem juz 4 lata ,ja mam 24 on 28 i jakos tak zyjemy pod tym wzgledem jak staruchy! [04.12] 01:42 na erotyczne z tym [04.12] 01:43 wymień go na lepszy model [04.12] 01:43 jerne a dlaczego na erotyczne? jak ci sie nie podoba to nie wchodz, nie czytaj.... [04.12] 01:43 kjhfasfvnvngvkn no to tak jak u mnie!!!! niby wciaz razem ale jakos nic sie nie dzieje zastanawiam sie czemu [04.12] 01:45 wymień go na lepszy model to co to będzie za 10 lat ? [04.12] 01:47 miś kolorowy_ nie no chyba nie musi byc na erotycznym..nie chodzo tu o zdadzanie jakichś szególów dotyczacych zycia seksualnego CHODZI RACZEJ O JEGO BRAK PRAWIE [04.12] 01:48 kjhfasfvnvngvkn no za 10 lat to chyba w ogóle o seksie to bedziemy tylko wiedziec z gazet i tv!!!!! [04.12] 01:50 jerne kurcze, a ja ma odwrotnie maz moglby codziennie a ze mna cos nie tak [04.12] 01:51 wymień go na lepszy model nie napisałaś w czym tkwi problem Macie różne temperamenty,zmęczenie \"materiału\" czy Wam się znudzziło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Cherie
witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×