Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdsd

Nareszcie mija powoli moda na te ochydne biodrowki!!

Polecane posty

Gość sdsd ma racje
wyzej zrobilam blad w niku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze no
ja uwielbiam biodrowki i nigdy z nich nie zrezygnuje sa cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam szczupłe i ładne ciało tzn tyłek, biodra, nogi itd wiec nie musze sie maskowac aż po pępek :P poza tym nie chodze w bluzeczkach do polowy brzucha wiec nawet nie widac jaki stan maja moje spodnie grunt ze ja czuje, że są nisko :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsd
nie chodzi mi o uleganie modzie teorio!! bo ja zawsze chodziłam i chodze, bez wzgledu na mode z wysokim stanem, bo tak sie dobrze czuje i dobrze wygladam, sa wygodniejsze, nic mi nie wystaje i mam bardzo szczupła talie w porownaniu do bioder i okragła pupe..wiec zawsze biodrowki mi było nie dopasowane do mojej figury(wieszkosc z nich jest szyta na biodra około 80 cm , a ja mam 90 cm w biodrach a w talii 60 wiec po prostu ładniej mi w tych wyzszych(nie mowie ze znow w takich do piersi wysokich, ale takich konczacych sie tam gdzie konczy sie moja pupa za zaczyna brzuch:).. Ciesze sie , bo w sklepach yło ciezko spodnie z wyszczym stanem kupic, a wczeniej nie mogłam, bow Polsce jak jest cos modne to tylko to produkuja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdsd ---> a to sorry ;) myslalam ze chodzilas w biodrowkach ateraz nagle Ci sie odwidzialo bo moda weszla ;) no widzisz czyli mozemy sobie podac rece - ja chodze od daawna w biodrowkach i tego nie zmienie a Ty w spodniach z wysokim stanem i tez luz ;) ;) mniollkjggdsfdgvde ---> niech pisze co chce ;) może mnie nawet krową świętą nazwać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsd
a Ty mnie nazwałąs gruba krowa!!:) bo mam troche tłuszczyku na biodrach przyznam , ze mam:) mam wymiary 90 na 60 na 87 wiec nie uwazaja mnie za gruba, ale za zgrabna i szczupła gdybym chodziła w biodrowkach ukrywałaym tylko moje ładne kształty bo biodrowki spłaczczaja:) i nie znam faceta, ktory nie wolał by zoaczyc laski w spodniach z wysokim stanem niz w biodrowkach moi koledzy zawsza nasmiewaja sie jak idziemy po zajeciach z tych lasek wygladajacych jak kopi kopii, wszystkie biodrowki wystajace spod nich kosci, albo tłuscz..w zaleznosci czy ktos gruby czy chudy..zima a one pepki na wierzchu, rozowe krotkie swteterki, białe kozaczki i poliszkiczprojekt na zywo, smieja sie bo to nie wyglada 1) kobieco 2) wygladaja w tych spodniach mesko 3) wystajace ledzwia chocby najszczuplejsze, wygladaja smiesznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\".......zima a one pepki na wierzchu, rozowe krotkie swteterki, białe kozaczki i poliszkiczprojekt na zywo.....\" to ja sie absolutnie do tej grupy zaliczyc nie mogę ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorio i bardzo dobrze:) ciesze sie, ze sa osoby, ktore tak jak i ja nie ulegaja modzie tylko maja swoj włąsny pomysł na siebie:) tak jak Ty teorio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się ciesze , ze doszłyśmy do jakiegoś konsensusu ;) ;) ;) każdy się ubiera tak jak lubi a że niektórych to razi lub smieszy to problem oglądajacych a nie osoby zainteresowanej ;) ja nigdy nie przejmowałam się uwagami innych co do sposobu mojego ubierania się a jestem dość odważna i nie boję się wyglądać inaczej niz 80 % dziewczyn w moim miescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leijaK
polecam ten temat;) mowi cała parwde o biodrowkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie 100 razy bardziej podobaja duze tylki w biodrowkach(takie troche szersze i kraglejsze niz zwykle,szczuple) ! szczupla kobieta z 90cm w biodrach wyglada w biodrowkach jak facet. moim zdaniem spodnie z wysoka talia powiekszaja optycznie pupe i sa lepsze dla waskobiodrzastych. a biodrowki-dla szerokobiodrzastych:-P nie mowie tu o jakichs ekstremkach:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biodrowki wcale nie sa ochydne o ile laska nie ma sporej nadwagi i wystajacych majtek ;p, ja lubie biodrowki a mam 90 w bioderkach a i tak uwazam ze wygladam ok, te spodnie na zdjeciu sa sliczne ale bez tego grubego paska wygladalyby paskudnie-mialam pare par wysokich spodni i uwazam ze wygladalam w nich jakos grubiej i niewymiarowo, ale to zawsze zalezy od figury i upodoban, niemniej biodrowki nie odchodzccie !!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leija ---> sa specjalne majtki do spodni typu biodrowki :P ja kupuje tylko damskie bokserki o obnizonym stanie i nigdy mi majtki nie wylazly ze spodni :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lash expansion
czesc, dziewczyny przyznam, że modelki na zdjęciach wyglądają REWELACYJNIE! ślicznie wygląda taki stan, najbardziej podoba mi sie w eleganckich rzeczach... ...jednak wiem, że ja nie założe takich spodni czy spódniczki... mam dość dużą pupe- taką a'la lopez;)- i wiem, że najkorzystniej wyglądam właśnie w BIODRÓWKACH!...nie paraduje jednak z odkrytym brzuszkiem-nosze do tego tuniki, dłuższe sweterki... cóż z tego że talie mam wąską?w takich spodniach wyglądałabym komicznie!jak gruszka... z mody wybieramy to, co nam pasuje! mi nie pasują te spodnie, tak samo jak rurki wiec je omijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohyda pisze się przez samo H
co do biodrówek - wszystko zalezy od dziewczyny! Niektore wygladaja extra a inne nie... zalezy jak są zbudowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem bo brałam
jak dla mnie to modelka na zdjęciu ma spodnie ze zwykłym stanem przedłużonym paskiem:) I tylko dlatego tak ładnie wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciala, zeby wreszcie w sklepach zagoscily wszystkie rozdzaje spodni!! I , zeby nasnikt nie musial zmuszac chodzenim w biodrowkach( bo tylko takie mozna kupic w sklepach) czy chodzeniemw spodniach z wysokim stanem!!Czemu nie moze byc czesc spodni takich i zesc takich, czesc z waskimi nogawkami czesc z szerszymi tak zeby kazda z nas wreszczie mogla wybrac spodnie takie jak chce jak lubi, a nie takie jakie jej moda narzuca, a co za tym idzie sklepy bo one jak uslysza ze cos modnego to nic innego nie sprowadzaja!! to tyle z mojej strony:):):) P.S. dodatm, ze prawdziwe biodrowki to nie te, w ktorych kobiecie łono i przedzialek wystaja:P to juz skrajne zboczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zalezy mi na tym zeby biodrówki zniknely ze sklepow ale niech wreszcie pojawia sie normalne spodnie dostosowane do ksztalotow i figury rzeczywistych, normalnych kobiet dla ktorych kupienie dzinsow graniczy z cudem. Ja mam problem z rozmiarem 44 a jaki maja grubsze ktorych przeciez jest wiele nie chce nawet myslec. Zreszta nawet moja siostra w rozmiarze 42 i z duza pupa ma ten sam problem. Ech...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×