Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lou-Lou

Jakie rajstopy do wieczorowych sandałków na szpilce?

Polecane posty

No i nie wiem...Na Sylwestra ubieram długą, czarną, koronkową spódnicę a do tego chciałam włożyć sandałki z cieniutkich paseczków z satyny (na szpilce) Są one wysadzane malutkimi cyrkoniami na paseczkach. Proszę doradźcie mi, jakie rajstopki ew. pończochy do tego pasują? Jaki kolor? Czarne? Tylko w przypadku tego koloru widać wzmocnienie na palcach. Cielisty?..do wieczorowej kreacji to jakoś tak nie bardzo chyba... Zastanawiam się tez nad kabaretkami czarnymi...ale tu koronka tu siateczka ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa rajstopy bez
wzmocnień na palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że wiocha i sama nigdy w lecie nie zakładam do zwykłych sandałów rajstop, ale tu mowa o wieczorowych. Poza tym nie wyobrażam sobie iść w grudniu z gołymi nogami...:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są też bez wzmocnień
...dlatego ja zakladam wieczorowe sandały tylko w okresie letnim, a w tym raczej zakryte lub ewentualnie z odkrytą piętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na studniówce byłam z gołymi bo do pasków nie wyobrażam sobie paseczków :O a przy długiej kiecce nie widać :P rajstopy do takich butów to szczyt WIOCHY !!! ale ostatnio widziałam kilka "gwiazdeczek" tak wystrojonych :D m.in. Herbuś i Wałęsównę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 168cmM
tak tylko rajstopy bez wzmocnien. mialam takie butki na wesele w sierpniu i co mialam isc bez rajstop?? wybralam za to bardzo cieniutkie, bo osemczeki i wygladalo to bardzo fajnie. takie polecam. kabaretki do takiej sukienki to raczej juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 168cmM
heh mowcie co chcecie, ale jak sie idzie np na wesele to raczej nie wypada isc bez rajstop a cienkie i cieliste byly estetyczne i super cienkie. eleganckie buty na szpilce z odkrytymi palcami i mam noscic na gola stope? to dopiero jest wiocha! bo one do leniej sukienki nie pasuja no chyba ze ktos do takiej zaklada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szybkiego
w lato rajstopy to dopiero żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedzialam
że do letnij sukienki pasują rajstopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam pomysł chodzneia w zimei w sandałkach jest pożałowania godny. Sandałki obojętnie jak ładne, nie sprawdzą się w styczniu i tyle. Jest cały wybór eleganckich półbutów, sandałki zostaw na lato. Ale jeśłi koniecznie MUSISZ iść w sandałkach to cieliste pończochy o najniższej gęstości. Ble fuj .. sandałki na studniówce :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziek prawda
na Sylwestra pasują sandałki na paseczkach i jak najbardziej nie wypada iść z gołymi nogami. Kup cieniuteńkie rajstpky/pończochy bez wzmocnienia na palcach i bedzie super. I nie słuchaj tych Wszystkowiedzących. Sandałki to wiocha, tak? a gołe nogi na takiego typu imprezach to nie??? Poza tym nie do wszystkich kreacji pasują półbuty. Czasem właśnie sandałki pasują dużo lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera jasnaa
tysiąc topików już było, nie zakłada sie rajstopek do sandałek, litości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj...
zdesperowana kobieto - generalnie do sandałków nie zakłada sie rajstop. jesli juz musisz to załóż kabaretki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
co za bzdury wygadujecie, ze na wesele (lub gdziekolwiek) nie wypada isc bez rajstop !? :D wszedzie wypada isc bez rajstop, majac oczywiscie zadbane nogi. a jezeli wolimy widok wlasnej nogi w rajstopach, to zalozmy but z krytymi palcami. widok jakiejkolwiek rajstopy spod paskow sandalowych to po prostu brak klasy, styl rodem z remizowej potancowki wzgl. rady zakladowej w europie wschodniej :P nigdy rajstopy do sandalow, szczegolnie na eleganckie okazje. widywalam czasem w sklepach rajstopy bez palcow, na takiej jakby szeleczce jak japonki - to by ew. moglo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina malinowska
Nie mam pojęcia skąd ten mit, że trzeba takie wieczorowe sandałki założyc na gołą stopę. Pewnie dlatego na podmiejskich imprezach duzo dziewczyn w lekkich, bardzo odktytych kreacjach n a nogach ma ciężkie mokasyny. Popatrzcie bodajze na grudniowa VIVE, gdzie praktycznie , wiekszośc polskich aktorek na wieczorowych imprezach pojawiła sie w butach z odkrytymi palcami. I nie biegały po ulicach z gołymi nogami, bo to dobre , ale na plaży i łące , i nie wq listopadzie. Bardzo dobry pomysł z tymi sandałkami ma autorka topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uu
Może Twoim zdaniem , wszędzie wypada iśc z gołymi nogami, nie chce mi sie z Toba polemizować, powiem tylko, ze pracuje w zachodniej firmie w Warszawie, i obowiązuja nas pewne zasady dotyczące ubioru. Jednym z wymagań jest to, że nie możemy przychodzic do pracy, nawet w upały, z gołymi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe russo
hmm..a ja wlasnie zamierzam ubrac na moja studniowke sandalki:) Mam ladne opalone nogi ( sniada karnacje) wiec mysle ze obejde sie bez rajstop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze niekasowac przez chwile
chyba cie jebie!!! zima jest!! ja ubieram sandalki i rajstopki. cienkie bo cienkie ale kurwa zima jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe russo
a co Cie obchodzi to w co ja ubieram:) niewiem po co sie tak ekscytujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klałn szyderca
Ale przecież sylwester jest w zimie!! ;( Sandałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×