Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ranking21

najlepszy dermatolog w calej Polsce?

Polecane posty

Gość aneta msdp
Witam Ja miałam trądzik ropny który leczyłąm latami bez skutku, dermatologów zmianiałam jak rękawiczki, przerobiłam roacutan który musiałam odstawić z powodu złych wyników krwi. W akcie desperacji szukałam pomocy u kosmetyczki. Jednak jakos nie mogłam się przekonać. Czysto z przypadku wybrałam się do Pani Ewy kosmetolloga z centrum dermatologicznego w Poznaniu i tu opowiem ciekawostke. Zanim wykonała mi co kolwiek na twarzy wysłała mnie do endokrynologa i ginekologa wypisując hormony do analizy, gdzie się okazało że ma PCO i chora tarczycę (Hashimoto), wytłumaczyła mi dlaczego roacutan mi szkodził, dobrała odpowiednią pielęgnację, chodze na regularne zabiegi oczyszczania gdy jestem w trakcie leczenia antybiotykami. Gdy wyregulowano mi hormony wszystko ustapiło, teraz walcze ze skutkami trądziku - blizny:), w życiu bym nie wpadła na to że lekarz od hormonów jest tak ważny przytrądziku Polecam centrum symbiosis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia.nowak1965
halszka czy możesz powiedzieć coś więcej o leczeniu? Mój mąż ma problem z naczyniakiem i zastanawiał się nad wizytą u pana Ziarkiewicza. Slyszałam dużo dobrych opinii o nim i podobno ma bardzo dobry laser, jako ktorych we wroclawiu nie ma. drogie jest leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkallssolll
W Rzeszowie Dr.Rusin. Swego czsu została lekarzem roku na podkarpaciu, więc o czymś to też chyba świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażyna.janik-kozlowska
Zgadzam się co do dra Ziarkiewicza we Wrocławiu. Bardzo fachowy lekarz. I co najważniejsze skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup...,.,
A moze byl ktos u dr Kisiela we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronek0
kisiela nie znam, ale ziarkiewicz faktycznie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter.666x
po przeczytaniu kilku opinii na tym forum, wybrałem się do dr Ziarkiewicza z moją przewlekłą opryszczką, z którą walczę od paru lat. Na 365 dni w roku ponad połowę z nich mam opryszczkę. Najczęściej pojawia się ona w kącikach ust, zimą na całej dolnej wardze. Do tej pory każdy lekarz faszerował mnie Heviranem w końskich dawkach, jednak to nic nie dawało. Smarowałem się Zoviraxami, Antyvirami, wysuszałem to Tormentiolem - NIC. Wyglądałem jak jakaś łajza, miałem problemy ze znalezieniem bardziej stałej pracy. Jestem obecnie po trzeciej wizycie i odczuwam dość znaczną poprawę. Czeka mnie jeszcze kilka miechów zanim skóra nabierze normalnego wyglądu, ale przynajmniej mogę otworzyć buzie bez obawy że coś mi popęka lub rozleje. Do tego facet z którym można na luziku pogadać. Nie jest sztywny jak niektórzy lekarze, po paru chwilach od razu wiadomo że chce pomóc. Dzięki zatem za posty drogie panie. Jeśli ktoś ma podobny problem jak ja to niech pisze, chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszka446
basia, z naczyniakami to różnie bywa, więc przypuszczam, że w zależaności od przypadku takie będzie leczenie. w moim przypadku doktor zapronował użycie jakiegoś nowoczesnego lasera vbeam czy jakoś tak, których podobno w całym kraju jest na lekarstwo. oczywiście marudziłam, bo wcześniej mnie traktowano takimi sprzętami i z reguły efekt był mierny. ale tutaj się zdziwiłam. najlepiej wyślij męża do niego i niech lekarz sam się wypowie. żałować nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek.brz
leczyłem u p.Ziarkiewicza trądzik. Roczna kuracja i problem się rozwiązał. Ostatni pryszcz w życiu wycisnąłem jakieś 1,5 roku temu. Spokojnie można go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam dajcie mi namiar na jakiegos dobrego dermatologa najlepiej z wielkopolski lub kujawsko pomorskiego poniewaz moj poltora roczny synek ma jakas dziwna chorobe skory i zaden dermatolog w mojej okolicy nie potrafi mu pomoc Blagam naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googlemaster
Z tego, co wiem, bardzo dobrych dermatologów mają w Ober Clinic (dawniej On Clinic) w Oxford Tower w centrum Warszawy. Widziałem, że dużo się ostatnio u nich zmieniło i to na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi najlepszym dermatologiem jest Dariusz Czubiński! Widać, że doskonale wie co robi i ma duże doświadczenie! Poświęca dużo czasu na tłumaczenie co zdiagnozował, co nam przepisuje, kiedy to pomoże i co dalej. Super gość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Berenika
A ten Czubiński to gdzie przyjmuje? Bo mam już kilku, co mnie leczyli, tylko nie wiem dalej, co mi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sprawdzałyście w rankingu najlepszych? Ja w ten sposób znalazłam swojego www.ranking.abczdrowie.pl/c/5,dermatolog,1711,lodz do którego chodzę do dziś. Nikt mnie tak nie pomógł z egzemą jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co to za kryptoreklama??nie wolno reklamowac bo zaraz Admin-Agnieszka,zwana tez ortograficzna opluje was tu jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_28
Tylko i wyłącznie http://proclinic.pl. Od czasu kiedy poszłam tam pierwszy raz dwa lata temu, od tego czasu wszystkim polecam tę kliknikę! Wysyłam tam całą rodzinę i znajomych - są po prostu najlepsi :) Korzystałam z usług specjalistów w różnych częściach naszego kraju, jednak nigdzie nie mogłam liczyć na takie usługi jak właśnie we Wrocławiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie dr Ziarkiewicz z Wroclawia,wyleczyl naczyniaka mojej corci i mnie tez doradzil w problemach skornych,swietny lekarz,z poczuciem humoru ,pomocny i naprawde fachowiec w swojej dziedzinie,bede mu wdzieczna do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manisa
Bardzo dobry dermatolog pracuje w Centrum Medycznym Marki. Jak miałem właśnie bardzo duże problemy skórne to się do doktora zgłosiłem i zaproponował mi maść, która nareszcie przyniosła mi ulgę. Można się telefonicznie zapisać, na stronie jest numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie dr Ziarkiewicz z Wroclawia,bylam z corka pare razy u niego,bez problemu wyleczyl mala a nie jak inni lekarze nie umieli pomoc,jest wspanialy i moge go polecic z calym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Łodzi i tu szukałem dobrego dermatologa. Z polecenia dostałem namiar na http://ledanlodz.pl/uslugi-komercyjne/ i tam się udałem ze swoimi przebarwieniami na twarzy. Problem szczęśliwie udało się zwalczyć maściami, które lekarz polecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka70
Ja mogę polecić gabinet Klinika Mariacki w Warszawie - świetne usuwanie blizn, trądziku, zabiegi dermabrazji, odmładzania, fantastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Olla
Chodzi Ci o klinikę Miracki? w Wawie? Tam pracuje Pan Zakrzewski - super specjalista. Cała Klinika jest świetnie wyposażona i lekarze też są znani w środowisku - wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotona
ja chciałabym polecić panią doktor Budzicz w Krakowie - dosyć długo się męczyłam z dziwną wysypką, a dzięki pomocy pani doktor wszystko minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakasimibi3
Ja mam swojego stałego dermatologa, który pracuje w http://www.ledanlodz.pl/uslugi-komercyjne/ i naprawdę jego leczenie (w moim przypadku wysypka na szyi oraz rękach) jest ok. Dostałam antybiotyk, maści i całą garść informacji profilaktycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie - zdecydowanie dr Maciej Krajewski. Doskonały specjalista. Przyjmuje w Klinice na Bukowińskiej 22a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Agnieszka Bliżanowska z WellDerm. Polecam! Świetna specjalistka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie lekarzem dermatologiem nr 1 jest pani doktor Magdalena Bacz-Malinowska z kliniki Dermedicus, http://dermedicus.eu. Zajmuje się leczeniem chorób dermatologicznych, ale też dermatologią estetyczną. Ja u Niej leczyłam właśnie silny trądzik, który dopadł mnie w wieku 30 lat... Kto by pomyślał, co? Jako nastolatka nie miałam takich problemów... W każdym razie pani doktor bardzo mi pomogła, leczenie przyniosło świetne skutki już po kilku tygodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×