Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darianka

Pies czy kot?? Kot czy pies??

Polecane posty

Hej!!! Mam nietypowe pytanie. Które z tych zwierząt bardziej lubicie i dlaczego?? Ja zawsze miałam psa, teraz mam kota i hmmm, chyba jednak kot, chociaż..... może jednak pies :-)))))))) POZDRAWIAM FORUMOWICZÓW !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 i 2
miałam 2 piesolki i teraz mam drugiego kotka :D i zdecydowanie koteczki :D czasem z przezraniem patrze na ludzi spacerujących a deszczu czy sniegu z piesolkami o północy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziwnie napisalam, ogolnie wole psy, ale np. mojego kota bym na zadnego nie zamienila ;) a czyjes koty w domach raczej są mi obojętne, choc na pewno nie zrobilabym zadnemu jakiejs krzywdy, a moj kicius to po prostu ulubieniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba jednakowo lubię i koty i psy... i jeszcze parę innych (no, może rybki trochę mniej, ale też miałam swoich faworytów :) ) Miałam psa, to była kochana sunia, mam teraz kociorkę, też jest kochana, chociaż tak bardzo inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamber
koty bardziej smierdza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc nie mam co zjesc
mialalm psy i koty, wole psy bo sa berdzie "za" ludzimi, koty sa samolubne,przychodza do ciebie wtedy kiedy maja interes jakis, ale i tak sa fajne;) tyle ze psy zdecydowanie bardzej fajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot oczywiscie
kociamber co ty pieprzysz kota chyba nigdy nie widzialas to psy smierdza koty sa bardzo czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc nie mam co zjesc
ludzie smierdza bardziej:P wyobrazcie sobie ze ktos nie myje zebow (jak pies czy kot) przez cale zycie....:O fuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam pieska a teraz mam kotka i uwielbiam go tak samo mocno. Myslę czasem o tym, żeby mieć jeszcze psa ale muszę się dobrze zastanowić, bo kot jest zdecydowanie łatwiejszy w utrzymaniu.....i to nie prawda, że smierdzi. Jak jest wykastrowany a kuweta regularnie sprzątana, to bez obaw. Natomiast futerko kotka pachnie świeżą pościelą, bo przez większośc dnia wyleguje się w naszym łózku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys miałam 3 psy, a teraz mam 3 koty i zdecydowanie wolę koty ;) Szczegolnie, że od pewnego \"wypadku\" psów się boję. A co do śmierdzenia - to mam spore doświadczenie i jakoś nie zauważyłam, żeby koty śmierdziały :D O tym, że są rzekomo samolubne wypowiadać się nie będę, bo to też niezła bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc nie mam co zjesc
oczywiscie ze samolubne. chodza swoimi sciezkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham fretki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihhhaaaaaaaaaaaihhaaaaaaaa
koty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście nietypowe
pytanie hihihi,ja wybieram psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
ja mam 2 prosie i jedna kote - same sie wybraly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia13
skad znasz wyraz kociamber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia13
moj ojciec tak nazywa mojego kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aninka
Ja mialam zawsze psy i kotow nie znosilam az moi rodzice takiego malego siersciucha nie sprowadzili do domu. Musialam pokochac, choc wiele klotni bylo. Potem poszlam na swoje i pojechalam do schroniska skad wzielam dwie kocice. Przyzwyczajenie do psow pozostalo i wychowalam je na psice :) Reaguja na gwizdanie co oznacza jesc....na i imiona a nawet na komende "choc tu". Jedna lata za pilka i aportuje a druga jak pies wita mnie od progu zwyczajowym mial a kiedy mnie nie mam utrudna zycie sasiadom placzac po nocach. Jednym slowem mam koty z domieszka psow ale czasem dochodze do wniosku ze luks to to ze nie trzeba z nimi wychodzic :P Psy smierdza niestety bardziej i trudno u nich u higiene. Koty sa czyste. Mowie to mimo iz czasem wolalabym miec takiego spacerucha na pozne wieczory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwa kochane
psiaczki jeden mruczy jak kocina, drugi lubi mleko. Kochane futrzaki;?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×