Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piersiowka

Dr.Dmytrzak kontra Dr.Pastucha

Polecane posty

Gość gość
Hej ..prosze o opinie na temat Dr.Sliwinskiego Szczcein ...powiekszenie piersi ...dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivien1214
Witam , mam takie pytanie do tych pan co robily poprawki piersi, chcialabym sie dowiedziec jak to wyglada finansowo? czy za poprawke trzeba znowu zaplacic? Ja niestety tego nie omowilam przed zabiegiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ,wszystkie Panie .ja w tym roku powiększałam piersi u dr M. Pastuchy ,jestem bardzo zadowolona i mogę polecić tego lekarza wszystkim kobietkom ,które maja zamiar się wybierać na taki zabieg. Opieka super, a sam doktor bardzo ciepły człowiek, który jest przy pacjencie od początku do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Ja miałam plastyke i powiększanie u dr Pastuchy w dobrej koło szczecina i jestem załamana! Piersi są nieksztaltne płaskie i już za bardzo opadniete,ide na poprawke do dr Sliwinskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinette
WITAM . Ja wybieram się do dr Pastuchy powiększyć piersi .Bardzo się boję.Czy któraś robiła u niego piersi? byłabym wdzięczna za podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Tak jak napisalam , ja mialam robiona plastyke z powiekszaniem u Dr Pastuchy i jest nie ciekawie:-( po op mial byc rozmiar D a mam F piersi sa szerokie i nieksztaltne, mialo byc czesciowo pod miesien i tak mam napisane w opisie op a dzisiaj bylam na USG i implanty sa wlozone pod gruczol, a ja sie dziwilam ze juz tak opadly ale to normalne przy takim ciezaze no i jesli sa tylko pod gruczol!!! w styczniu ide na poprawke a lepiej powiedziawszy na druga op u Dr Sliwinskiego w Szczecinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grachaa
witam wszystkich czytelnikow pisze poniewaz jestem po operacji nosa u Pastuchy i nie jestem zadowolona a wrecz b.zla,kolezanke poznalam u niego w klinice ktora robila piersi i zrobil jej okropne idze na poprawke do innego lekarza nie wiem czy to przypadek czy on tak robi wszystkim,co do dr.Dmytrzak to jest jeszcze gorszy kolezanka robila u niego plastyke brzucha masakra wycial jej za duzo skory....wrrrrr.tak naprawde to nie wiem kto jest godny polecenia bo sama szukam lekarza do poprawki nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grachaa
witam wszystkich czytelnikow pisze poniewaz jestem po operacji nosa u Pastuchy i nie jestem zadowolona a wrecz b.zla,kolezanke poznalam u niego w klinice ktora robila piersi i zrobil jej okropne idze na poprawke do innego lekarza nie wiem czy to przypadek czy on tak robi wszystkim,co do dr.Dmytrzak to jest jeszcze gorszy kolezanka robila u niego plastyke brzucha masakra wycial jej za duzo skory....wrrrrr.tak naprawde to nie wiem kto jest godny polecenia bo sama szukam lekarza do poprawki nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek8
Witam. Powiększałam piersi u dr. Pastuchy ponad 3 lata temu. Jestem baaardzo zadowolona. Piersi są idealne. Są lepsze niż sobie wymarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dmytrzak to partacz przez duze P. Taki blad mozna zrobic tylko jeden raz aby wykonac u niego operacje! Przed zabiegiem jestes pacjentka, po zabiegu juz nie jest Taki mily. Ta Klinika to tasmociag, liczy sie tylko ilosc , nie jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam redukcje piersi w grudniu 2015 w Klinice Dmytrzaka w Szczecinie. Bylo wtety kilka kobiet do poprowaki. Na poczatku lutego, musialam wrocic sama,prawa piers nie goila sie. Jestem przerazona w czyje rece oddalam swoje piersi. Tam sa same korekty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda mam w planach powiększenie biustu ( implanty u dr Dmytrzaka), ale nosiłam sie juz z takim zamiarem przez dłuższy okres czasu. Moje piersi były małe,ale po porodzie tak jakby jeszcze do tego się wyciągnęły. Wiec czas coś z nimi zrobić. Nie duże, ale z miseczki A na C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno nie daj sie operowac u Dmytrzaka. Tam sa same poprawki. Namowil mnie na plastyke powiek dolnych, ktora wykonal mi na poczatku listopada 2015. Upodobnil mnie do potwora! To partacz przez duze P. Na poczatku marca mialam korekte powiek dolnych, bo nie bylam podobna do czlowieka.Wszyscy mnie pytali co mi sie stalo. Jestem siedem tygodni po operacji i usmiecham sie kiedy widze moja twarz w lusterku- jest dobrze. Dziewczyy ostrzagam przed Klinika dr.Dmytrzaka!!! Stajac sie jego pacentka mozna sobie narobic niezlych problemow. Nie nabierajcie sie na wyglad kliniki, to tylko proforma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , gdzie robilas poprawke bo ja szukam dobrego w tej dziedzinie chirurga, i to co ty napisalas potwierdzam mam trzy znajome po op u Dmytrzaka i wszystkie sa niezadowolone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×