Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewka z.

mocne okulary

Polecane posty

Gość gość
Oprawy w różnym formacie sprzedaje Scorpion Eyewaer w bardzo fajnej estetyce. Warto sobie przejrzeć ich wzory na stronie sklepu - www.e-glasses.pl . Wybór bardzo wszechstronny, nie trzeba się ograniczać do kilku kolorów czy wzorów na krzyż, tak jak to czasami bywa. Ja akurat jestem dość wybredna bo duża część oprawek po prostu źle na mnie wygląda. Tutaj upatrzyłam sobie model Tonny i leżą świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zajść do Eurooptyki i sobie przejrzeć oprawki i ceny, moim zdaniem dużo nie biorą, zwłaszcza że dość regularnie się u nich jakieś akcje promocyjne pojawiają gdzie luksusowe oprawki można wtedy dostać okazyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym miała tak na szybko konkretny salon wskazać to Eurooptyka, cenowo chyba nie ma lepszego miejsca w Myślenicach zwłaszcza mam tutaj na myśli soczewki kontaktowe i oprawki – dobre, często naprawdę duże promocje dają na te rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj u optyka o soczewki z indeksem 1,6 albo 1,67 są pocieniane. Owszem kosztują więcej ale znacznie mniej ważą (nie boli nos) i czasami takich grubych soczewek w ogóle nie można zamontować do oprawek. Wybierz się do Kauflandu na Bratysławskiej 4, tam u optyka wszystkiego się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie wzroku robiłam w tamtym tygodniu w Eurooptyce w GM i tak samo okulary mi oni dobrali i przygotowali. Szybka, sprawna obsługa, cena do zapłacenia, nie płakałam przy kasie na pewno :) Wiadomo że zawsze mogłoby być taniej ale z tego co wiem od ludzi to więcej zdarza się znajomym płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem u ludzi jest taki, że wybierają okulary po oprawce. Wiele osób nie rozumie, że lepiej te środki wydać na solidne szkła. Taka jest prawda. Smutna, ale prawdziwa. Na stronie http://zobacztozjzo.com.pl/ jest kilka konkretnych modeli, które warto wybrać. Ja potrzebowałem soczewek progresywnych, ponieważ w innych nic nie widziałem. Taka wada, co zrobić? Na szczęście dzisiaj jest mega, także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×