Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elizabeth73

Topic poswiecony ukochanym zwierzakom domowym ktore od nas odeszly.

Polecane posty

Gość Elizabeth73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość óp óp
o Curwa Qrwa Kurw a.....:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela73
Kubusu...mam nadzieje ze jestes w kocim niebie ( albo inaczej mowiac - mysim piekle)...brakuje nam CIEBIE....byles najkochanszym kocurkiem na swiecie. Pozdrowienia od Ali, Marcina i Perelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość óp óp
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!! mojej sucz najpiekniejszej ...od 11 wrzesnia nie ma ....w krainie wiecznych lowow...psinka moja mieszka op op mialas kiedys zwierzaka??? jak nie to sioooo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonka111
Fuzja! Brakuje nam Ciebie! Mamy nadzieje ze Ci nie jest przykro ze Twoje miejsce zajol inny piesek. Caluski. Rodzina biedronskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasza Madzia.
Pamiętam o Was moje kochane ziwerzaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabeth73
Pieszczoch! Wybacz nam ze CIE oddalismy do tych okropnych ludzi...inaczej napewno bys ciagle byl z nami.... Caluski. Przybylscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydorze.... byłeś najwspanialszym żółwiem na świecie, przynajmniej przez te pół roku przez które żyłeś... wybacz mi ten płytki grób z którego z pewnościa wygrzebały cie bezdomne koty, ale była zima a ja małą dziewczynką będąc nie potrafiłam wykopać głebokiej dziury w zamarzniętej glebie.. rest in peace, będziesz zawsze w mej pamięci🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camilka
Madzia! Moj kochany chomisiu...tesknie za TOBA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość óp óp
miałam, nie jednego, i nie dwa, ale to nie powód, żeby o nich topik zakładać:)dobrze, że topiku dla zmarłych dziadków nie załozyliście:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jani, wybacz mi ze nie moglam CIe przyjac pod moj dach...mam nadzieje ze masz sie dobrze. Mysle o TOBIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronscy
Maja...gdzie jestes nasza ukochana psiunio???? Tesknimy za Toba, twoimi ogromnymi tapami i zawsze zimnym noskiem...do zobaczena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda (świnka morska), Gruba, Niuniuś (papużki faliste), Felek (kocurek), Kuleczka i Fredzio (chomiczki dżungarskie) - pamiętam o was. 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunatne ciagnace
Tosiu🌻 pozegnalam cie ponad 4 lata temu, ale nadal tesknie psinko kochana Izydorku----psiaku caluski w zimny nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flflsfssf
Kiti czujemy twój brak byłaś cudowną radosna Szynszylką troche czujemy się współodpowiedzialni za twoją śmerć a najbardziej to babcia ,któa nie schowała swoich leków na sercowych a ty je zjadłaś:C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anerdotka
Amadeuszku, kiciunka mam nadzieje ze masz sie dobrze. Caluski, Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAjny topikkkkk
Chcialam podziekowac autorce tego topiku, juz mi lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęskniąca za Misiem
Mialam kochanego kocurka Misia.Był bardzo grzecznym i kochanym kotkiem.Ale dane mu było przeżyć tylko trzy latka.Zachorował i musiałam go uśpić.Leczyłam go ale nic nie pomogło.Pamietam ostatni dzień, gdzie przez cały czas trzymałam go na kolanach a on bardzo cierpiał.Czekaliśmy na weterynarza 6 godzin bo nie mógł przyjechać wczesniej.Bardzo mi Misia brakuje chociaż minął już ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebatka
Gajusia! Mam nadzieję, że od 11 lutego ubiegłego roku, czyli odkąd pochowaliśmy Cię pod brzózkami koty i ptaki u św. Franciszka nie mają przesrane. Potem każdy w domu miał czerwone oczy. Piotruś ciągle o Ciebie pyta. Fajnie, że byłaś z nami, tęsknimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy zwierzę umiera trudno pogodzić się z tym , że jest juz za teczowym mostem. Bardzo pieknie nazwano to miejsce ale świadomość tego, że mój pies już tam na mnie czeka n wcal;e nie zmniejszył bolu po jego stracie. Równie straszne co psia smierć były jego wczesniejsze cierpienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripli
Tylko czekac az sie posypią przepisy. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooppps
Moze przepis na to jak sie pogodzic z utrata najlepszego przyjaciela........Pozdrawiam. Fajny topik!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gizmo odszedł kilka dni temu, chorował, juz miał się lepiej, az nagle, jednego dnia drastycznie sie pogorszyło i chyba juz nie miał siły walczyc... cięzko mi, nikt to nie stracił ukochanego psa, nie wie co to za ból... gdy przyjaciel umiera w męczarniach, gdy kładzie mała główke na Twojej dłoni i mruży oczy czujac ulge gdy go głaskasz... boli... gdy nikt cie nie wita merdajac ogonkiem gdy przychodzisz do domu, nie widzisz juz tego spojrzenia pełnego bezwarunkowej miłosci i oddania... Mam nadzieję, ze tam gdzie odszedł jest mu lepiej i go spotkam jeszcze... wtedy pojdziemy na spacer, jak za dawnych, zdrowych czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selence
chomik -BUBUŚ.... a tak go kochalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela73
Mijka moj kochany kotunku! Bardzo nam Ciebie brakuje. Mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy!!! Kochamy cCe bardzo! Buziaczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×