Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrówkojadddyy

Co sadzicie o takim golfie??

Polecane posty

Gość hmmmhmhmhm
moze byc nawte.ale skoro on kosztuje tylko 17.99 to pewnie material hujowy albo cos z nim jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faajny
..bardzo łądny golf..a cena taka niska choć to Vero Moda---bo przecież jest napisane-UŻYWANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marin 23
No spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taka
uzywany bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja mam
Czesc dziewczyny mam taki sam tylko w kremowym kolorze .Moge wam powiedziec o nim ze jest fajnie skrojony i bardzo dobry gatunkowo tylko ze ja dałam prawie 10 razy wiecej za niego!!!Cholera chyba zacznę kupowac na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja mam
kurcze a jaka fajna bluza tez z vero moda u tego sprzedawcy. dziwczyny czy jak zaczne kupować na allegro założe sobie konto to czy płace za nie miesiecznie ?Za utrzymanie tego konta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tdutdutgvgjvyh
fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askaaa
FAJNY...SAM SOBIE PODOBNY KUPIŁAM ROK TEMU...DAŁAM ZA NIEGO 70 ZŁ...ALE TAK SIE SKULKOWAŁ ZE TERAZ NIE DA RADY W NIM CHODZIC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie są takie sobie
prawie 10 razy wiecej?w życiu bym nie dała ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziszek
NO FAJNY FAJNY PODOBA MI SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest OK, tylko ten dół w półkole. Nie podoba mi się niestety.. .z prostej przyczyny. Nie lubię takich półokrągłych szyć, które zasłaniają mi tyłeczek a odsłaniają biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pf
ale jaja mam -> nie płaci się na allegro za konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malimuania
podchodziłabym do tego z ostrożnością, model z sprzed kliku lat, mam taki, tylko jasny bez. Dzianina to acryl, czyli mało szlachetna , i supełkuje. No i jest biały, a biały sweter bardzo traci przy czestym praniu. Co prawda nie wygląda na bardzo żużyty, ale to tylko zdjęcie. Zapłacisz 18 zł, za sweter, 6zł, za przesyłkę, 2, 50, za przekaz. . I juz robi się prawie 30 zł. I jeszcze kupujes ciuch, jednak troche w ciemno, nie jestes pewna jak to wygląda w rzeczywistości, nie wiesz jak ty w tym bedziesz wygladać. Ja takich zakupow nie lubię. Tweraz jest tak duży wybor w sklepach, w różnych cenach, po co narazac sie na niespodziankę, kupując w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×