Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ksiondz stefan

zacne...

Polecane posty

Pijany facet podchodzi do konfesjonału, ale nic nie mówi. Po pewnym czasie zniecierpliwiony ksiądz puka, chcąc ośmielić wiernego do wyznania grzechów. Nie masz co pukać koleżko - słyszy w odpowiedzi. • Z tej strony też nie ma papieru... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Ksiadz proboszcz wyjechal do biskupa w odwiedziny. Wraca po dwóch dniach do plebani a tam bajzel nie z tej ziemi, wszystko porozwalane; dym papierosowy, chawciny pod stolem, odglosy imprezy. Wpada do pokoju skad dochodzily najwieksze halasy. A tam dwoch klerykow popija wodeczke i bawi sie w najlepsze. Wstrzasniety proboszcz pyta sie: Chlopcy co tu sie dzieje ?! Nic , siadaj i tez pij - odpowiadaja. No co tu sie dzieje ? Jak to co ? Jolka okres dostala ! Taaaaaaaaaaaak to i mnie polejcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------------
a znacie takiego człowieka, który nazywa się ksiądz stefan i wwydaje mu się, że jest fajny ? :O :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z morałem: Razu pewnego samochodem jechal ksiadz, Zas chodnikiem szla zakonnica, która zobaczyl. Podjechal i zapytal, czy ja podwiezc, a ona sie zgodzila. Gdy wsiadla do samochodu, jej habit czesc nogi odslonil. A byla to noga piekna i ponetna nadzwyczaj.Wzrok ksiedza na nodze sie zatrzymal I niewiele brakowalo, aby wypadek spowodowal. Po kontroli nad pojazdem odzyskaniu Reka ksiedza opadla na noge siostry A ona zapytala: \"Bracie, czy pamietasz psalm 129?\" A on reke zabral i przepraszac poczal. Jednakowoz, gdy biegi zmienial Ponownie reka jego na nodze jej spoczela. A ona ponownie zapytala: \"Bracie, pamietasz paslm 129?\" A on zawstydzil sie i ponownie przeprosil. Zatrzymali sie u bram klasztoru, o ona podazyla do srodka. On zas Pismo tworzyl i przeczytal psalm 129: \"Idz dalej przed siebie i szukaj. W górze czeka Cie nagroda\" MORAL: w pracy badz zawsze dobrze pionformowany, W przeciwnym razie mozesz przegapic swietna okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------------
głowa, jak czytam twoje marne wypociny :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieczytaj, przymusu niema. Jak mi ktoś nie odpowiada to staram się go unikać zamiast pisać pierdoły. Podpisz się czarnym nickiem to będę wiedział kogo unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie skarżę. Gorsze wypociny tu czytywałam :D A jak mi sie znudzi, to pójdę gdzie indziej bez zbędnych komentarzy. Podobno krytyk to ktoś taki, kto sam nie może, ale chętnie moralizuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×