Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

Gość stalowe... no ale gdybys
byl ślusarzem????.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefirek>> to ja ci tego marytini dolewam :P bo ja od niedaena mamu ska .... wxząśni ęte nie mieszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież wciaż cos ode mnie wirtualnie leci!!Finlandia teraz, moze być??? Albo rum z herbatą??? No i z cytryną i cukrem oczywiście. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY MAMUSKA????????? E NO!!! NO to zdrowie malego bobka :P chlopiec czy dziewuszka? Warka, ale wstyd!!! a mysmy matki od faceta nie mogli odroznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawajcie co pod reka albo noga :P jakie wirtualnie... ja naj... w trzy dupy... warka bedzie musial mi skarpetki sciagnac, ale wtedy... to na pewno mnie juz nie wykorzysta bo padnie trupem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka cos sciemniasz :P NO to sto lat!!!!! sto lat!!!! niech zyje, zyje naM!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie imiona dla bobeczkow teraz w modzie :P Warka tobie na ucho: modl sie, zeby ta mala nie trafila w przyszlosci pod moja opieke, nie:P???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... NA TO TWOJE ODPROWADZENIE DO LOZECZKA MIMO WSZYSTKO PROTESTUJE!!!! W radio Pink leci - ja ja lubie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczepiste imie!!!! podoba mi sie ... takie bajkowe :D naprawde :D chyba za duzo wypilam... ide zapytac meza, czy pyknie jakas mala Aurorkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka: dla Cebie wódeczka schłodzona z redbullem. Dla reszty - co tam kto chce. :D Villemo- lepiej nie pij jak karmisz, bo mała jutro będzie miec kaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ziemi to ty sobie spij... ja mam loze z baldachimem ktorego strzegą dobermany... ostre suczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aurora ciezko sie wymawia:P a wiesz ze dzieci niektore w szkole zamiast R wymawiaja J twoja corka bedzie AUJOJA;) taki zarcik znalem kilku gosci co za miast chur mowili chuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, co ona by sie nauczyla :P jak pic piwko i zapijac czyms czerwi=onym... nie wiem co to bylo, ale jeszcze odrobine mam w kieliszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×