Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zarka32

Czy płaszcze z zZary nadają sie na zime?

Polecane posty

Gość Zarka32

Ostatnio widziałam piekne z szerkim pasem, tyle ze nie maja zadnego ocieplania.Moze ktoras z was ma taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka plus
Kochanie nawet jak ma , to co z tego? ja mam, krotkie, nieocieplane COS z ZARY, w którym chodze do tej pory, a miało byc n a wczesna jesień. Wiadomo, kwestia materiału, ale jak w ogole nieocieplane, i przyjdą prawdziwe mrozy to sie nie nadaje. ale jak poruszasz sie samochodem, mało chodzisz po ulicach, to nie musisz miec czegos super ciepłego. No i zawsze przeciez jest jaks inna ciepła kurtka. tylko to wszystko sama wiesz lepiej, wiesz jaki masz styl zycia, wiesz z czego jest ten płaszcz, bo ZARA płaszczy ma duzo, i sama musisz podjąc decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarka32
Bardzo ci dziekuje Kuleczko plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaryszek
5 lat temu kupilam sobie plasz z ZARY i do tej pory go nosze. Wydawal sie byc bardzo cienki i nieodpowiedni na mrozy ale daje rade i do tego wyglada bardzo dobrze, wystarczy, ze przed zima zaniose go do czyszcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarka32
Ja sobie wlasnie zakupila sliczniusi plaszczyk:)Dziekuje za wypowiedzi:)Zima na razie nie jest sroga, wiec bedzieOK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zara ma ładne, gustowne płaszcze. Mam jeden i przyznam szczerze, że jest bardzo ciepły mimo, że tez nie miał futra pod materiałem. Mało tego, dobrze leży, jest skrojony jak na miarę - rzeczy z Zary naprawdę są dobre jakościowo. Mój jasny na nieszczęście płaszcz oddaję do pralni minimum raz na dwa tygodnie i znosi jakoś chemiczne czyszczenie - tylko niezbyt ładnie potem pachnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarka32
Na razie nie marzne;)Zobaczymy, jak nastaną mrozy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zara to firma hiszpańska, więc jej płaszcze tak samo nadają się na polską zimę, jak włoskie kozaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me-like-me
ja tez mam COS z zary, to cos to krótkie, z zamszu ale z futrowym kolnierzem za to :D wiec robi wrazenie cieplego :P tez mialo byc na jesien, ale nadal w tym śmigami puki co jest akuratne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarka32
Usmialam sie gini;)Na hiszpanska zime;):PDobre, dobre...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×