Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioleczek-niunia

jak to jest po porodzie i w jego trakcie

Polecane posty

Mam kilka nurtujacych mnie pytań. Jak sie czuje kobieta dotykana przez tylu ludzi naga?? która traci Coś co było tylko dla jednego faceta? jak odosi sie po porodzie mężczyzna który wie ze jego zona była dotykana i ogladana przez innych?? nie ma wstrętu do zbliżeń i do własnej kobiety? nie liczac wpadki czemu decyduja sie ludzie na dziecko?? uważam ze o wiele bardziej by zcementowało dwojga ludzi przeświadczenie ze sa tylko dla siebie, czy w dzisiejszym swiecie juz jest zatracone poczucie godnosci własnej nagości? Nie mam nic przeciwko dzieciom, zastanawiam sie tylko czemu kobiety nie wola rodzic przy tylko własnym partnerze ( bo chyba istnieje taka możliwość??) a wybieraja poród przy obcych osobach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
ale dziwne pytanie? a to kazdy partner musiałby byc ginekologiem...:) zeby odebrać poród... nie no normalka... co z tego ze cie ludzie dotykają obcy? nie robią tego dla przyjemności twojej ani ich...pomagaja ci ulzyc w cierpieniu i urodzic dziecko... dziwne masz troszke podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilki
Przecież ginekolog podczas normalnych badań też ogląda kobietę nagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
a poza tym chyba kazdy facet ma takie ludzkie rozeznanie, ze lekarz ogląda jego kobiete aby jej pomóc, a nie jakiś facet aby sie naoglądać i podniecić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komorczak100
czy wam kobietom nie przeszkadza ze was macaja czy nie fajnie wam ze wasi mezszczyzni sa tylko wasi nie macani przez nikogo??zastanowcie sie czy nie bylo by fanie powiedziec :wiesz kochanie tylko Ty mnie tak widziales i tylko Ty mnie mozesz totykac napewno sie facet odwdzieczy i bedzie was traktowal jak cod.co do badan nie chce myslec co tam sie dzieje bo nie jesp przyjemne ze w tej chwili wlasnie ktos maca moja dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
komorczak wiem ze nie jest przyjemnie bo jest cos takiego jak zdrowa zazdrość...:) ale to co dziewczyna ma nie chodzić na badania? ma nie rodzić? no chyba ze bedzie chodziła do kobiety gin. i bedzie rodzic przy położnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
a poza tym uwierz ze nie chodzi do lekarza dla przyjemności tylko dla zdrowia swojego i twojego.... i ona sie pokazuje komus ale tylko i wyłącznie z chęci bycia zdrową i napewno nie sprawia jej to super frajdy... a poza tym moze ci powiedziec : kochanie tylko ty mnie tak widziałes... bo jesli kobieta ci tak powie to znaczy ze tylko przed toba otworzyła sie intymnie..tak z miłości...z pragnienia, dla twojej przyjemności...mnusisz nauczyc sie to rozgraniczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słyszę słowo \"godność\" w takim kontekście to robi mi się niedobrze :( Kuźwa, ludzie, przecież to tylko ciało! Dupa i cycki... wielkie mi rzeczy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
Poza tym przy każdym zabiegu jest sie rozebranym. Nie trzeba rodzić, wystarczy wycięcie wyrostka, żeby banda ludzi oglądaa człowieka nago. jakaś taka muzułmańska mentalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxy
Podczas porodu przeważnie nie masz czasu ani siły się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×