Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najlepsza pozycja

Twoje nogi na jego ramionach......orgazm 100

Polecane posty

Gość mrrrruczy
co za sfrustrowane baby...jak nie wnosicie nic nowego to przynajmniej nie zasmiecajcie tematu swoimi zalami..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprzyjemniszą pozycją?.. Tą np. z włączonemi nogami.. hmmm słodka ciasno się robi, do tego jeśli parterka umie władać swoim ciałem.. delikatny ruchy.. uczucia przyssania się.. pełna rozkosz. Nie zła jest kiedy parterka siedzi na Tobie.. nogi plecony za plecami twe..ale tu też musi popracować na Kegla.. Zatanawiac sie, nie ma idealnej pozjici, wszytkie są dobre, misionarz, bo lubię patrzyc jej w oczy kiedy dochodzi.. brama do umysłu.. Od tyłu, jej nogi między moje.. lista.. bez dna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrruczy
hm...dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie czwycze? Ta stuka tantryzmu.. Pierwsze krok, opanować mięśni Kegla, na pewno słyszałas jak się tego robi. Ten sam miesni pozwala Ci przerwać strumień w sikanie. Po tym kiedy ten jest wystarczające mocne poczujesz że drugi pierszeń jest ciut wyzej a po tym nastepne. Tych się czwiczą najlepiej z kulkami chinskie, nauczysz się ich podnoszyć w srodku, to długa mozolna praca nad sobą.. Ale kiedy opanujesz tego.. jaki rozkosz, Twoją i partnera. Pozwala dokonać ruchy frykcijne bez ruchów biodra, cała zabawa jest \"w srodku\" po pewien etap, jeśli chcesz, męszyzna nie może zejdż z Ciebie.. tak ciskasz że głowka jego nie ma szan wychodzić. A w tych kocki można się bawić nieskończonośc. Ale zalecany cwiczenie na pertera też, bo dosnanie rosną obopólnie i bardzo szybko, on.. wysiądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrruczy
Ten pierwszy pierscien,jak to nazywasz,mam bardzo dobrze wycwiczony.Potrafie bardzo mocno go scisnac gdy wychodzi i gdy dopiero wchodzi we mnie (wtedy nie moze wejsc co nota bene bardzo go rozjusza,podnieca).Nie potrafie jednak wycwiczyc tych dwoch kolejnych pierscieni.Nie czuje ich.Moze rzeczywiscie powinnam sprobowac z kulkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrruczy
Jesli Twoja partnerka to potrafi,to pozazdroscic...pewno skarb dla mezczyzny.Moj partner preferuje milosc francuska:P On uwielbia piescic,calowac,ssac,patrzec sie,dotykac moja myszke...i uwielbia tez gdy ja pieszcze go oralnie...Domyslam sie ze to dlatego ze uscisk jest wtedy wiekszy,ze to go poprostu bardziej podnieca...Dlatego chcialabym cos zrobic,zeby znowu to normalny stosunek byl dla niego atrakcyjniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrruczy
Dodam ze tu na pewno nie chodzi o to ze jestem leniwa,malo aktywna,nieatrakcyjna...Oboje mamy wysoki temperament i fantazje,a ja,nieskromnie mowiac,jestem bardzo atrakcyjna kobieta...Tu chodzi bardziej o doznania "na dole,w srodku"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz wycwyczone ale, nie obraz się.. nie na tyle aby ich rozdzielić. Musisz nestety dalej się pomęczyć. Następny etap to są kuli, pozwala nauczyć się władać ich jeden po drugi, kiedy tego opanujesz będzesz mogła masować partena \"od srodka\".. A z tego .. jaki są doznania! Kiedy On do tego nauczy sie panować na poziom erekcji i będzie umieć \"falować, no to.. nie wyjdziecie z łóżka!!!! Cudna zabawa.. Kiedy zaciska, odpuszę, krew odpływa, Ona rożlużnia się ją wypełnię na nowo. super to jest zwłaszcza w pozycji kiedy siedzi na mnie i nie możemy się rusząc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boziu
do mruczyy ale sobie nauczycielea znalzłaś...żenująca jesteś kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrruczy
reno ty jesteś jebniety na mózg!!!!!!!!!!!!!!!! kulki se bede wkładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrruczy
Boze...to ja dopiero teraz widze jak mi daleko do tego..:( I sciskac tak mocno zeby krew odplywala?To brzmi jak science fiction... Mysle ze problem tkwi troszke tez w tym,ze moj partner ma dosc malego czlonka,on juz nic z nim nie zrobi,to ja musze "stworzyc korzystniejsze warunki" w srodku... Wiesz Reno,jestes naprawde swietnym rozmowca,kobiety nie sa takie wrazliwe i konkretne jak mezczyzni,one potrafia tylko krytykowac ze ich facet "ma malego" albo leza i czekaja kiedy bedzie koniec a potem nie ma sie co dziwic,ze pary maja problemy w lozku... Dziekuje Reno,ja juz musze wracac do pracy,jesli bede miala kiedys jakis problem,znajde Cie i poprosze o pomoc;) Milego dnia,jeszcze raz dziekuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrruczy
o boziu - ty wlasnie jestes taka zalosna kobieta.....a ten wpis z 12.51 to oczywiscie podszyw. jeszcze raz pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrruczy
ja mysle że jestem za bardzo rozciągnięta, bo wkładałam kiedyś sobie ogórka...to było zanim nie poznałam mojego chłopaka który ma teraz za małego, w ogóle go nie czuję, dlatego czesto używamy dodatkowej stymulacji w postaci świec woskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest w tym żenująco?.. Seks jak miłośc radość,śmieć jest dla ludzie Dziewczyno. Co jest żenująco w nauczeniu poznawac się, dać partnerowi szeroką gammą doznań, i sobie? Żenująco jest to kiedy kochające się osoby siedzą sobie na łózku i są rozczarowini z życzym seksualny, bo juz wyobrażnia wyczerpała się, i ten poziom doznan wypalił się. I co potym? Nie lepiej popracowac nad sobą niż \"wprowadać\" trójkącyć czy inne rodzaje urozmajcenia? Bo juz nie potrafią sie z sobą cieszyć? W seksie są równe poziomy rozkosze, tak jak medytacji rózne \"swiadomości\". Dla męszyzna np. wielokrotne orgazm nie jest rzecz nieosiągalne.. Co u kobiet jest naturalne. A orgazm, orgazmowi nie rózne.. na pewno tego doświaczyłaś.. Nic w tym nie jest żenujące dopóki cel tego jest oddania się, miłość czułość. Inaczej jest traktowaniu seks.. jako sport. R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrruczy
reno umówimy się??? zasadzisz mi kutasa w dupę aż dojdę!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie bylo watpliwosci - zaczernilam nicka.Podszywacz to sfrustrowana \"boziu\" ktora ma albo 17 lat i jeszcze niewiele rozumie za to sprawnie operuje pojeciami \"kutas,ogorek i swieca woskowa\" albo 37 lat i wlasnie przezywa kryzys i odreagowywuje na forum. Rena,masz calkowita racje.Nie zgodzilabym sie tylko z \"trojkatem\".Dla mnie seks jest w 100% powiazany z miloscia i nie moglabym zgodzic sie na osobe trzecia...Pod reszta Twoich slow moge sie podpisac. Pozdrawiam,do kiedys tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss \"mrrrruczy\", Może żle się wyrażyłem... trójkąty tez mnie nie pociągają.. co ja tu mówię, oczywiście pociągają.. ale nie każdy fantazji jest to prowadzenia w życiu. Wolę seks jeden na jednego. A co do zdrady.. he..he.. tamtryzm ma do siębie że juz po poznaniu.. zwiaza partnerów z sobą.. Trudno znaledż kobiet wtajemniczone, to wymaga dłuuuuugi lat.. I to jest jeszcze jeden powód aby się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my tak nie możemy
bo jestem za niska w stosunku do niego i mam krótkie nogi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się zesram jak jeszcze jeden post reno będę musiał przeczytać. Ani to ciekawe, ani gramatyczne. W ogóle się tego czytać nie da. Mówię ci to z życzliwego, polskiego, gościnnego serca - przestań pisać te swoje wypociny. Pzdr600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja np nie lubie tej pozycji :P a że orgazm osiągam w każdej innej (z wyjątkiem klasycznej) to nie mam problemu i nie musze się tak gimnastykować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak bardziej nietypowo - Miłosna Sex pozycja brute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×