Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bubelek

i znowu się dałam głupia nabrać

Polecane posty

Gość bubelek

na piękne opakowania kosmetyków avon i znowu dostałam bubel. kiedy się nauczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
A co kupiłaś? Można pogadać o bublach cudeńkach Avnu :) Jak kupuje malo, ale już kilka mogę wypisać: Buble: 🌼 wszystkie tusze do rzęs, (i z oriflame i avonu są okropne); 🌼 zapach wiśniowy (mam spray do ciała i śmierdzi tanim winem); 🌼 szampon 3w1 (tak podrażnił skórę głowy, że nabawił mnie strasznego łupieżu, aż skończyło się na Nizoralu); 🌼 korektor pod oczy, (i z oriflame i avonu są okropne. polecam mabelline EverFresh concealer). Cudeńka: 🌼 Korektor do twarzy maclearskin ma dla mnie idealny kolor, konsystencje; 🌼 kuleczki do twarzy (avon i oriflame są super, ale ori dużo lepsze. Siostra ma z avonu, a ja z ori, więc mam porównanie. Siostra mi podbiera, a ja jej nie ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Avonu lubilam stare blyszczyki Glazewear... szkoda ze je zmienili:( Bardzo fajne jest serum na koncowki. Balsamy do ciala sie nie sprawdzily - tylko zapachy niektore byly fajne. Jedyna pomadka ochronna do ust, ktora byla swietna to truskawkowo - smietankowa... Kiedys lubilam jeszcze mleczko Tea tree, ale nie wiem czy jeszcze jest, a jak jest to czy czegos w nim nie \"ulepszyli\". No i super byl zel do twarzy nawilzajacy tez z serii Tea tree (oj, i ten zapach :) ), no ale juz go nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie skora swedzi po kulkach z avonu, z oriflame jest ok sama przestalam wogole kupowac kosmetyki z tych firm jakos mnie nie przekonuja wole te ktore sama sobie wybiore w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubelek
kupiłam maseczkę ożywczą z białą herbatą i pomadkę która na modelce wyglądała ślicznie złoto-błyszcząco a nie matowo beżowo tylko wiecie te ich katalogi są takie super że kuszą pięknymi opakowaniami i ślicznymi makijażami modelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
jedyne co ja kupuje w avonie lub oriflame to kuleczki do twarzy... z avonu mam brązujące, a z ori rozjaśniające czyli te co nadają róż policzkom...jestem i z tego i z tego zadowolona...a le to jedyne kosmetyki, które kupuje w tych katalogach...i to raz na rok, bo wiadomo ,ze te kuleczki są bardzo wydajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buble
to wszystkie antyperspiranty dla mnie przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee
czy możecie doradzic mi teraz w druga strone ? :) Ktore kosmetyki z Oriflame uważacie za naprawde dobre ? Jestem Konsultantka i bardzo bym byla wdzieczna za obiektywne opinie... nie chce po prostu polecam komus rzeczy ktore moze pasuja tylko mnie a wszystkich np. uczulaja ... z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubie krem do stop oriflame, taki w zielonej tubce:) Jest naprawde super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee
dziekuje za odpowiedz :) ... ten topik zainspirowal mnie to utworzenia nowego z pytaniem o kosmetyki Oriflame, wiec jesli ktos ma ochote sie wypowiedziec to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrikaP
nie mozna uogólniać mi pasuje tusz do rzęs z ori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczki brązujące są dobre, mają poręczną gąbeczkę, chociaż nieraz zdarzyło mi się pozaciągać ją paznokciami. Ale dają ładny efekt, przynajmniej rano dodaję sobie trochę kolorków. Poza tym z Avonu lubię jeszcze błyszczyki Glazewear - ale nie te błyszczące ze \'specjalnymi\' drobinkami, tylko te zwykłe. Mają ładne kolory i dość długo trzymają się na ustach. Teraz chciałam kupić sobie Shine Supreme, nie wiem jak będzie działać. Ale kupię, co mi szkodzi :D Za to jako bubel mogę swobodnie potraktować tusze do rzęs. A już szczególnie ohydnie przereklamowany,Daring Curves. Okropieństwo, ta szczoteczka zamiast je dodatkowo podkręcać - u mnie powoduje wprost odwrotny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrikaP
wolę kupić z ori lub avonu niż taniochę i tandetę ze sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllgggaa
ja też pozytywnie oceniam krem do stóp z oriflame-zielonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinna
w avonie są ładne wody o przyjemnych zapachach. Myslę, że są dużo ładniejsze niż w ori.Podoba mi się również biżuteria, torebki. Mam pytanie czy znacie się na nazwach składników różnych produktów? Czy seria Planet Spa zawiera naprawdę te składniki które są wymienione? np czy w maseczce z minerałami sa naprawde minerały z morza martwego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllgggaa
zielony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllgggaa
a mi się podobają niektóre zapachy z ori np. Divine, serene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllgggaa
moja koleżanka pracuje w laboratorium i badała składniki ale produktów z ori tych z fitoplanktonem. To się zgadza z tym co napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinna
Nic dziwnego, że Avon ma dużo większe powodzenie niż Oriflame skoro ich katalogi są piękne i przyciągające uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prwniczka23
ma powodzenie??? może , dlatego, że ma tańsze kosmetyki a ci co się nie znają lecą na cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinna
Piszę, żę ma większe wzięcie bo niektórzy szaleją na punkcie Avonu i już nic ze sklepu nie kupią bo wolą w avonie to wynika z moich obserwacji skromnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyki ori
Witam ... to ja polecamm, na wszelki wypadek zaczernilam sobie nick coby sie podemnie nikt nie podszywal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsul
ja zajmuje się i avonem i ori i więcej klientów mam w ori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinna
no to odpowiedz jak mozesz: która firma jest hojniejsza dla konsultanta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsul
zależy przecież jakie się zamówienie zrobi, więcej zysku z ori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam kiedys w Avonie ale przeszlam do Ori z dwoch powodow: 1. zmienili progi procentowe i to sie stalo bardzo malo korzystne 2. mialam sporo reklamacja na wadliwe produkty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinna
a która daję wiecej prezentów konsultantce w koncu myszą one chyba popróbowac nowych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×