Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Królowa Dobrego Smaku

mam dosc tandety na ulicach!! poradze wam...

Polecane posty

Gość Królowa Dobrego Smaku

wychodząc na ulice czuję się,jak gwiazda...Wszyscy sie za mną oglądają, obcy faceci prawią komplementy, kobiety patrzą z zazdrością na moje torebki, spodnie, biżuterię, zachwycają się moim stylem...dlaczego?? bo umiem się ubrac ze smakiem,niebanalnie, nie kopiuję slepo tego,co dyktuje moda,ale potrafię z niej czerpac .... Załamuje mnie to,ze wy - zwykłe dziewuchy ubieracie sie,jak strachy na wruble, albo dziewczynki z gimnazjum, bije od was tandetą i brakiem smaku po oczach!!-DOSC!! postanowiłam wam pomóc, piszcie!poradzę, doradzę, odpowiem na każde pytanie..wybawię Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:-) bo zamiast kolejnej torebki kumujemy sobie słownik ortograficzny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach na WrÓble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
typowe wiesniary - przecież to jasne,ze się pomylilam. takie puste jestescie,ze tylko za korektora potraficie robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
a ciekawie wyglądac, to nie znaczy kupywac każda nową torebkę,jaka się w sklepie pojawi.Mam tylko 13 torebek..Wazne,aby umiec je dobrac ze smakiem do reszty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm........
wiec ja slucham,jak mam sie ubrac wedlug ciebie?! Mam 21 lat, 160 cm waze 49kg i jestem szatynka. Co mi poradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggddddddanskowa
no wiec mam pytanie.. chcę włożyć jeansy rurki... jakie buty do tego? :)) czekam Królowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowo
kupywać....? no to ja wszystko wiem.... podkarpacie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
nie podkarpacie, a kupowac i kupywac, to to samo i obie formy są poprawne, a jak wasze słownictwo ogranicza sie tylko do jednej, to macie braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach na WrÓble
No i spłoszyłyśmy królową, ona strachliwa jak wróbelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
szatynka 49kg - jakiej długości włosy? proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm........
wlosy do ramion,proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowo
a skad jestes ? tak tylko pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowo
wez i pochodz sobie troche po ulicy w tych twoich fajnych ciuchach :) i o torebce nie zapomnij, bo kupywac nowe juz chyba nie potrzebujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koka 7 7 7
Zaskoczylas mnie dziewczyno swoja madroscia :O jestem pod wrazeniem. Kup slownik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo pisac nie umiesz hahahaahahaahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
do ramion... zapuszczaj. A jako ze jestes brunetką, to super są dla ciebie zestawy w połączeniu kontrastujących bieli i czerninp czarne kozaki na szpilce (wysokiej,z racji niskiego wzrostu.tylko błagam! nie z czubem, to do już obciach! ) do tego rurki,ale nie jeansy,tylko eleganckie, np. atłasowe. Do nich biały pasek biała bluzeczka i czarne kontrastujące korale. Torebka - czerń+ biel, najlepiej pasy, lub geometryczne wzory a la lata 60, branzoletka i kolczyki (jeśli nosisz) najlepiej dwukolorowe. Usta i paznokcie - czerwien.jęsli wolisz pasek biały mozesz zastąpic czerwonym. Ale pamiętaj,żeby nie stosowac pośrednich kolorków, żadnych melanży, szarości.Tylko intensywna czerń i biel!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananana
branzoletka!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko słowo
bo temat prowokacja, a przynajmniej prowokacyjnie pisany więc zlewam, ale nie ma poprawnej formy "kupywać", wiem ze juz była o tym mowa, ale w razie gdyby sie ktoś zasugerował postem autorki o domniemanej poprawności dwóch lepiej było skorygować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
ponownie zwracam niedouczonym zazdrosnicom uwagę,że zarówno forma KUPOWAC jak i KUPYWAC jest poprawna! i jesli wy znacie i stosujecie jtylko jedną z nich, to nie znaczy,że ktoś jest tłumokiem,bo zna obydwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
I tak z Edmundem stoimy pod Biedronka gdzie z minami sepą pustynnego sepimy na tanie wino porzeczkowe marki Pokusa. Gdy po całym dniu nazbieramy na 2 luksusowe wina udajemy sie do pobliskich krzaków gdzie Edmund sciaga swoja kufajkę i rozściela złoty obrus pijemy z plastikowe kubeczka delikatnie degustując i fascynując sie smakiem osiagamy orgazmy na kubkach smakowych , zagryzając krówkami za 2,17 z dolnej pólki w biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm........
jestem szatynka a nie brunetka Za czernia nie przepadam,czuje sie jak na pogrzebie. Dziekuje za uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko słowo
dziewczyno zamknij już buzie, bo poprosze o skasowanie tego temtu naprawde mam w dupie co tam sobie piszesz, ale nie bedziesz szerzyła niepoprawności językowej z premedytacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
nie lubisz czerni? to w takim razie ubieraj się w croppie ale o elegancji i dobrym smaku nie wspominaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:-) jako że jest brunetką, reprezentuje typ urody \"zima\" ewentualnie \"jesień\" - ani jednemu ani drugiemu nie pasuje kolor czarny, bo optycznie \"wywołuje\" cienie pod oczami zima - koniecznie pastele, które tak odrawdzasz, a jesień - zielenie i brązy, ewentualnie mocna czerwień rzeczywiście z Ciebie profesjonalistka, skoro nawet nie zapytałaś czy ten kolor włosów to naturalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacze_kocham_Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atłasowe rurki
na dzien? Kontrastrowe kolory dla szatynki? Hm...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×