Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyna .

Islandia

Polecane posty

Gość Wiolka99
Witam szukam kontaktu z życzliwą duszą na Islandii. :) Chcielibyśmy z mężem wybrać się na urlop na wyspę i chciałabym zorganizować to sama. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda lato na Islandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na Islandii 2 lata, 8 mc w roku. Praca na kontrakcie. Moje spostrzeżenia Islandczycy to jedna wielka rodzina, w pracy najpierw dbają o siebie, później o innych. Spotkałem i spotykam się z przejawami dyskryminacji. Dla nich nie jest ważne czy jesteś robotnikiem, czy inżynierem. Traktują cię tak samo, czytaj biały murzyn do odwalenia czarnej roboty. Poza tym oni maja skłonność do oszukiwania Polaków np. na godzinach w pracy. Jest to mój pierwszy kontrakt i ostatni kontrakt. Na początku moi polscy koledzy dali mi radę aby ich olewać. Nie mogłem tego zrozumieć, że odzywasz tylko w sprawach zawodowych, jak musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zimna pogoda i brak słońca zimą zamroził mózgi islandczykom, co za poyeeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam na Islandii od roku, i jest całkiem spoko. Islandczycy nie sa tacy źli jak piszecie. Pomimo, że jestem tu tylko rok to juz zmienialam prace 3 razy. Najgorzej pracuje sie z POLAKAMI, a juz nie wspomne jak kierownictwo jest z Polski koszmar. Teraz mam stala prace u Islandczyka serio super gość, zero czepiania sie, patrzenia na rece tylko uśmiech i podziękowanie że chcesz pracować. Pogoda jest nieprzywidywalna ale da sie przyzwyczaić nawet do sztormów ;P. Islandzkie lato też nie jest takie złe białe noce są nawet fajne chociaż mogło by być odrobinkę cieplej, chociaż w tym roku lato było dość ciepłe raz chyba było nawet 19 stopni hehe. Ogólnie jest tu dobrze, dobre zarobki stać na wszystko tylko dla mnie jedynym problemem jest to że często nie mogę kupić w sklepie tego co chcę, bo po prostu tego nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy zjèbią każdy kraj do jakiego pojadą, robią w nich drugą Polske, czyli ten sam syf z którego wyjechali, co za praszywy naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety muszę się z tym zgodzić. Polak polakowi oczy wydłubie za jedna korone wiecej na godz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, jak wygladaja warunki pracy na Islandii teraz? Czy sa problemy z wynajeciem mieszkania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci dam islandia. Do roboty sie w Polsce weź nierobie a nie na manne z nieba czekasz u obcych. Polscy pracodawcy bija się o pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem za tym żeby Polacy ryli za bezdurno w PL. Po to przecież wybudowaliśmy wam montownie żebyście mieli gdzie na nas pracować. I pilnujemy rynku zbytu gdzie każdy z was może wydać te grosze które zarobił a my je później wywieziemy. Mordy w kubeł polaczki i za/pier/da/lać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pl nie mam zamiaru pracowac za nedzne 2 tys zl ;) WOle inne kraje z wieksza molziwosci :) Mam znajomych co sa w innyh krajach i mam dobre pensje kilka razy w roku wyjezdzaja na wakacje . Nie odzywaj sie skoro nie chcesz pomoc, dlatego nie chce w Pl byc jak widze jak jest nasz narod pelen jaduuuuuu. Inne kraje tak nie maja jak Nasz. Pytanie do osob :) Chcemy z chlopakiem tak wyjechac i szukamy pracy, opini itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL za 2 tys to prawie nikt juz nie pracuje. Ukraincy wolaja min 3koła a Polacy wiadomo ze musza dostawac wiecej nic obcokrajowcy. Widocznie nic nie umiesz ze za tyle pracowalas buahahahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole zapomogi niz pracowac po 12 h dziennie i nic nie miec :) Tak robi zachod :) Niech ktos inny w Pl za mnie robi skoro mam kase z Panstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podróż dookoła Islandii - waszym zdaniem warto? Mam na myśli to - https://logostour.pl/kraje/islandia Tam jest również opcja zwiedzenia Grenlandii - o dziwo w tańszej opcji. Którą opcję lepiej zrealizować? Jaka wycieczka będzie atrakcyjniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa

Witam 

Szukam osob ktore moglyby mi opisac jak wygladaja zajecia w przedszkolach w Islandii, a konkretniej oprocz zwyklego przedszkolnego dnia czy przedszkolaki  przygotowywuja sie w przedzkolu do roznych swiat ?Czy sa jakies specjalne dni?Moze trafie na rodzicow ktorzy maja ochote sie podzielic swoimi doswiadczeniami? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×