Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kITTYT

TOREBKA POD KOLOR BUTÓW?CZY MOŻE RÓŻNORODNOŚĆ?

Polecane posty

Gość ja tam nosze ie pod kolor
ale taką, która pasuje generalnie do moich kolorów i do stylu, jaki preferuję. Zreszta buty nosze różne, a torebkę przewaznie jedną, czasami plecak, czasami mniejsza torebkę. Ale generalnie nosze jedna jakiś czas, potem zmieniam na inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"stara\" szkola mowi, ze torebka powinna byc identycznego koloru co buty, jeżeli jest jakis specyficzny material to tez powinny byc z tego samego... ale obecnie sie odchodzi od tego i wrecz czasem, jest takie idealne dopasownie uwazane za cos zlego...:) ja uwazam, ze to zalezy jaka sytuacja itd:) jezeli ubranie jest dosc kolorowe czy roznorodne to fajnie wyglada buty i torebka takie stonowane w tym samym kolorze ale czasem fajnie tez wygladaja jak sa w innym..mysle, ze to kwestia wyczucia... dla mnie najgorzej wyglada jezeli np torebka jest w brazie i buty w brazie tyle, ze w innych odcieniach ( czasem jak sa to strajnie rozne odcienie to nawet to wyglada dosc ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la guitarra
ja zazwyczaj nosze torebke pod kolor butow, ale czasem np do brazowych lub czarnych oficerek nosze duza ciemnorozowa torbe i wydaje mi sie, ze dobrze wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×