Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzycielka..2

perfumy - czy to mozliwe..

Polecane posty

Gość marzycielka..2

cześć kobietki nie mam za duzo kaski, ale marzy mi sie odrobinka luksusu ;) chcialabym kupic sobie jakies perfumki , tzn. moze wodę toaletową, ale nie wiem czy mam szanse znaleść coś fajnego za powiedzmy 100 zl możecie coś polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa takie strony netowe , perfumerie netowe, gdzie sprzedaja podroby markowych perfum nawet takich jak kenzo, hugo boss itepe ..mozna kupic nawet za 30 zeta. co prawda nie pachna tak jak oryginaly ale roznica cenowa: 240 a 30-40 jest duza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka..2
dzieki za odpwiedz tylko, że wlasnie - te podróbki one nie smierdza moim zdaniem, jak twierdz niektórzy, ale ich niewątpliwa wada jest malutka trwalosc juz po 0,5 godziny ich nie czuć praktycznie czy mozna dostac cos oryginalnego za ta cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abulax
wejdz na allegro i kup tester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cie Marzycielko:) Powiem ci szczerze, że nie musisz wydawac 100 zl na jedne perfumki. Z pełna odpowiedzialnościa mogę ci polecić perfumy których jestem akurat dystrybutorem. Jest to firma FM, któa zyskała sobie juz ogromną ilośc zadowolonych klientów. Sa to zapaszki alternatywne do tych światowych zapachów na któe wydajemy fortune. Pachną baaaaardzo długo a zapachy są wręcz identyczne z oryginałami. koszt takich perfum to 30 zł pluz wysyłka. Jeśli chcesz mkogę ci wysłac katalog mailem i wtedy sobie poaptrzysz. Samej ciężko było mi sie przekonać do nieoryginalnych marek. POzdrawiam cie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje, ze gdybys chciala FM to bys juz kupila... jesli chcesz oryginalne perfumy za nie-astronomiczna cene... to przejdz sie do perfumerii.. nie wiem czy dostaniesz cos do 100 zl.. ale za troche ponad 100 mozna kupic np zapach naomi cambell (albo jakos tak nie pisze), paris hilton itd.. musisz poprostu sie rozejzec.. poza tym w rossmanie sa czesto promocje i perfumy sa bardzo przecenione :) ale tam jest maly wybor. ja Cie rozumiem, tez lubie dobre perfumy, ale nie stac mnie zebym sie \'psikala\' codziennie moimi ulubionymi .. (i jakos tak wyszlo ze najdrozszymi :P ) wiec uzywam ich tylko kiedy mam na to wielka ochote lub na specjalna okazje, na co dzien uzywam zapachow z oriflame, avon-u, mam tez FM\'ki.... moze to lupie, ale dla mnie zapach musi byc tez ladnir opakowany.. :) czego fm niestety nie daje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle kupuję Givenchy, Lacoste albo Diora, szczególnie J\'adore. Ostatnio jednak postanowiłam kupić jakieś perfumy z Avonu - a nie patrzyłaś na przykład w najnowszym katalogu na Crystal Aurę (99 zł), albo na Be Sensual (ładny, delikatny, słodkawy zapach, 40 zł!!!), w dodatku Be Sensual ma ładny flakon. Kobiecy, charakterystyczny, w dodatku ma ładny, wypukły nadruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście kobitki zgadzam sie z wami...Efekt wizualny buteleczki też na pewno ma jakieś znaczenie. Ale powiem szczerze, że o wiele bardziej wole wydać mniej na perfumki i kupić ich więcej niż wydać fortunę tylko po to aby ładnie wyglądały na półce. Firma FM własnie dlatego postawiła sobie za cel nie opakowanie a zapach- jego trwałość i porównywalność z oryginałem. Niestety realia sa takie a nie inne. Myślę, jednak ze wiekszosc klientek zmieniła swoje preferencje uważając jednak zapach za coś ważniejszego niż flakonik:) Najbardziej cieszy mnie opinia klientek które mówią że perfumy sa po prostu dobre:) Pozdrawiam i jeszcze raz polecam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję wizytę w Rossmannie, tam obok średniopółkowych zapachów znajdziesz również bardziej luksusowe, często w bardzo przyjaznych cenach. Jedyny mankament zakupów w Rossmannie, to mały wybór wysokopółkowych wód i brak testerów. Ale w 100 zł spokojnie się zmieścisz. Często w promocji bywa: Envy - Gucci, Champs Elysees -Guerlain, Nu -YSL, Splendor i Piąta Aleja i inne zapachy E.Arden i jeszcze kilka innych, ale te najbardziej zapadły mi w pamięć. Nie jest to imponujący wybór w porównaniu z Sephorą lub Allegro, ale ceny przystępne, perfumy oryginalne i może znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tak napada na piękny flakon :) a jezeli o pięknych flakonach mowa to zapraszam do obejrzenia perfumferomonowych miiko nakaido :) piekne , trwałe , eleganckie w najładniejszych kompozycjach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrylda90

Ze stron, na których możesz kupić naprawdę fajne perfumy za przystępna cenę, mogę polecić Ci edp24. Moimi ulubionymi są Vanilla Hills, bardzo podobne do Vanilii Fieldy Coty. Wyczuwalne są nuty orientalno- waniliowe, nie są przesadnie słodkie. Bardzo trwałe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×