Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nefrytowy_Krab

Elegancko, ale nie w garniturze

Polecane posty

Któraś mi doradzi, jak to zrobić? Co konkretnie założyć? Mody nie znoszę, zwykle chodzę albo w dżinsach i koszuli, albo w garniturze. Potrzebuję czegoś \"pośrodku\", zeby wyglądało fajnie, ale nie było garniturem. Swetry niemile widziane, choć tolerowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarka i jeansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość class
do jeanso mozesz zalozyc biala koszulke polo a na wierzch koszule luzno ( nie w spodniach) moze byc zapieta lub rozpieta!! mozesz tez zalozyc odwrotnie koszule pod spod a t-shirt na wierzch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość class
sa tez takie fajne sweterki ale takie na styl psortowy nie zadne w kartke lub z golfem(feee) ale takie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przykład : eleganckie bojówki / są takowe / niby przypominaja bojówki ale material z jakiego są wykonane jest raczej szlachetniejszy ....kolor na przykład jaśniejszy od oliwki ,bluza przypominająca z kroju podkoszulek z długim rękawem / bawełna zimna w dotyku taka gładko-śliska no ale nie błyszcząca..../ciemna oliwka Prosta zamszowa kurtka - kolor dowolny / poza czarnym / Czapka ,szali i rękawice jak Ci bywa zimno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgd
wiec zaloz koszule a na to koszulke. nawet sa takie "zestawy":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze tak
jeansy, ciemna kamizelka welniana, koszula z dlugim rekawem? do tego moze byc krawat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ładnie wygląda gdy ma: a) ciemnogranatowe dżinsy + jasny cienki bialy sweter z dekoltem w serek b) bardziej elegancko gdy dzinsów (ciemnych, najlepiej czarnych) zalozy marynarke (sztruksowa, odcien brazu) i do tego jakas jasna koszula t-shirt pod koszula to wg mnie niefajne polaczenie, nie podoba mi sie, wyglada szczeniacko (ale to tylko moje zdanie!!) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość class
nieeeeeeee okropne sa te koszule z alegrro!!! do jasnego t-shirta pasuje kazda koszula i jsna i cimna wedle gustu i humoru:P pozdrawiam i zycze milej randeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uikyuik
no dobra...a teraz serio:p przeciez "nie zna zycia,kto nie sluzyl w marynarce":) nie cuduj:ptylko wybierz marynarke...zaszalej z t-shirtem lub polo... zestaw sprawdzony i skuteczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to od razu wyjaśnię sytuację: znajoma wpada na parę dni na Sylwestra. Pytała, czy \"przywieźć ze sobą coś eleganckiego\". Odpowiedziałem, że owszem, choć sensu za wiele to nie ma (zostajemy w domu we dwójkę), zasugerowałem \"małą czarną\" (tak to się zwie, prawda?), bo po prostu to lubię. Możliwe też, że przywiezie jakiś inny ciuch, typu \"gorset + spódnica\" Z drugiej strony, miło będzie siedzieć przez wieczór, tańczyć i podjadać przysmaki w jakimś elegantszym ubraniu. Mam do wyboru albo garnitur (litości!), albo ciuchy na codzień (dżinsy+jasna, lekka koszula). Pierwsze niemile widziane, drugie też - bo ostatecznie powinno być coś innego. Jest też wariant: \"jasne spodnie, jasna koszula z krótkim rękawem, krawat\" - ale to ostateczność. Ufff. Ależ się rozpisałem, tylko po to, żeby dowiedzieć się, co do cholery powinienem włożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uikyuik
Sylwester to Sylwester,szczegolnie w tak doborowym towarzystwie:) wiec musi byc elegancko i tyle-innego wyjscia nie ma:) znajac zycie,dziewczyna i tak ubierze sie elegancko...wiec albo ....Twoj ukochany garnitur albo fajne dzinsy +koszula... ale to tylko moje zdanie...mi by sie tam podobalo gdyby facet specjalnie dla mnie i dla chwil spedzonych ze mna sie tak odstawil;) chyba ze to naprawde"ZNAJOMA"-tak jak piszesz...wtedy mozna sobie pozwolic na wiekszy luz.. ale Sylwester we dwoje ze 'znajoma"?cos mi tu nie gra...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frija
Z tego co piszesz, to wcale nie ma to być strój elegancki, ani nie ma to tym bardziej być strój wieczorowy.:D Ale smoking i róża w zębach zawsze zrobią dore wrażenie.:D;) Z krawatu bym zrezygnowała. Jeśli jednak załozysz klasyczny garnitur i zdecydujesz się na krawat, to wybrałabym coś oryginalnego. Np. ciekawy kolor krawata a reszta bardzo klasyczna: http://images.google.pl/images?q=tbn:aNF_kne91pW1aM:http://www.stuff.co.nz/stuff/gallery/photo/0,2540,243236,00.jpg Nie zakładaj pstrokatych czy kolorowych koszul do klasycznego garnituru. To spowszechniało. Będziesz wyglądał jak akwizytor. Jeśli chcesz załozyć barwną koszulę, to proponuję takie połączenie (tak, tak... lubię zielony;) ): http://www.sundaypaper.com/Portals/0/032606images/Springfashion_malemodel_032.jpg Jeśli chcesz się trochę bardziej "wyluzować", to sztruksowa marynara może być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uikyuik
jak dla mnie pierwszy zestaw za sztywny ,drugi gejowaty. to ja juz wole koszule z allegro:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z uikyuik ,te zestawy fatalne.Ale koszule był gorsze. Jeżeli jest tak jak piszesz,to raczej nie masz wyjścia.... Spodnie od garnituru i raczej ciemne,grafit ,elegancka koszula i krawat - krawat może być odważniejszy - z pewnych względów krawat być musi ;) Jak Ona ma mieć małą czarną albo gorsetze spódnicą to musisz sprostać wyzwaniu - wyjścia z tego innego nie ma a facet w niewielu rzeczach wygląda równie elegancko jak w ciemnych spodniach - ale mogę się mylić - śpiąca jestem. Powiedziałabym nawet,że rozpocząć powinieneś w garniturze. A jeżeli będziecie u Ciebie a Ona przeciez skoro przyjeżdża nie będzie jechała na galowo ,zatem bedzie sie przebierała u Ciebie - możesz poprosić o to aby Ci powiedziała w czym zaszaleje żebyś mógł sie dopasować - nawet Jej będzie miło,że chcesz Jej sprawić przjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forma mojej wypowiedzi wyraźnie wskazuje na to,że zdecydowanie powinnam iść natychmiast spać. Żegnam się z Państwem z czystym sumieniem. Na szczęście sylwester nie jest jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uikyuik
o!Charlize dobrze prawi. i moze tez jestem spiaca,ale rowniez uwazam ,ze ciemne spodnie sa najbardziej eleganckie... co do koszul...ja naprawde zartowalam:o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×