Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kangurek

mrożenie pierogów - jak Wy je mrozicie?

Polecane posty

Ja mrożę surowe.Układam najpierw na tacy,a kiedy się zamrożą przekładam do woreczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekkka32
A ja mroże ugotowane a odgrzewam na parze.Wczoraj tak robiłam uszka na świeta i sa rewlacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mroziłam mrożone ale nie zawsze były takie jak bym chciała.Ale mrożenie surowych na tacy to myśle świetny pom,ysł.Spróbuje tak.Dzięki dizewczyny za odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroziłaś mrożone? Fajny pomysł:D:D My też mrozimy surowe na tacy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucam pierogi na minute , dwie do wrzatku .. układam na talerzu polewam odrobina tluszczu , chlodze i mrożę :)) w tym ukladzie ciasto nie jest twarde :))jak w przypadku mrozenia pierogów surowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxia,ja nie zauważyłam różnicy między obgotowanymi a surowymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatsi
Właśnie mrożę pierogi na święta. Surowe...dlaczego gdy je mrożę - pękają. Gdy jeszcze są w zamrażalniku... Co robić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdd
Ja mrożę ugotowane. Odgrzewam je albo wrzucając na chwilę do gorącej wody, albo podsmażając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatsi
Ale dlaczego pękają mi podczas mrożenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mroze podgotowane, ale najpier je ukladam na tacy zeby sie nie posklejaly i dopiero zamrazam jak juz sa zamrozone to do woreczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarijaMarija
moja mama tez mrozi na tacy, i potem przerzuca do woreczka:) Ja niestety nie ma czasu na lepienie pierogów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mama także mrozi ugotowane.Najpierw na tacy,a później przekłada do woreczków. Po wyciągnięciu z zamrażarki-na wrzątek lub na patelnię.:) Dlaczego Ci pękają w trakcie zamrażania?Nie wiem.:( Może spróbuj mrozić ugotowane.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska60
pierogi pękają gdy za dlugo są odkryte na tacy/surowe pierogi układam na tacy wyłożonej ścierką kuchenna czystą,gdy tylko się zamrożą przełożyć do woreczków i zawiązać.najlepiej je od razu ugotować i zimne skropione olejem zamrozić.odgrzewam w mikrofali prosto z zamrażalnika/pierogi,uszka,naleśniki z serem,paszteciki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magrys
A ja mam pytanie wiadomo, że nie można ponownie mrozić żywności. Mam zarożoną kapustę z grzybami i chcę wykorzystać ją do pierogów a potem pierogi zamrozić. Przedtem zagotuję mrożoną kapustę. Jak myślicie czy tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
magrys, wyjątkiem jest właśnie bigos. Można go mrozić, odmrażać, podgrzewać i ponownie mrozić. A bigos składa się z kapusty i m.in. grzybów. Drzewiej :) bigos gotowało się kilka dni, mroziło - bo mrożenie kapusty jesj służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haber
Myślę, że pierogi pękają podczas zamrażania bo albo ciasto jest za twarde, albo przed wlożeniem do zamrażalnika za bardzo wyschły na wierzchu. Pozdrawiam Haber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mroze surowe, nigdy
gotowanych i mroze normalnie w woreczkach, nawet jak sie przykleja to zamrozone rozdzielam i wrzucam do wrzatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mrożę ugotowane i są dobre ,próbowałam mrozić świeże,ale zdaje mi się że ciasto jest twardsze po ugotowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×