Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kikit

zobaczcie jak laska wywala cycki - kobiety chyba juz nie potrafia

Polecane posty

Gość bejbelejbel
ale bym juz posunal i na hiszpana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej mężczyźni
nie chcą juz niczego tylko dużych cycków a babki się dostosowują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co ona
tak podnosi lapki na kazdej fotce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no duze cyce
przeslonia nawet krzywy ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżilete nową kupiła
...to się chce pochwalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z toba to jedyny i najaniejszy atrybut kobiecości teraz ...a co z piekną duszą i wdziękiem wewnętrznym?teraz to już się nie liczy!!!ale to wszystko przez facetó!!!bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko przez pustych facetów
którzy patrzą tylko na wielkość biustu i puste kobiety patrzące na wielkość penisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez facetow? Chyba smieszna jestes... nie nasza wina, ze laska jest pusta i probuje wyrwac faceta na swoim poziomie. A jezeli chodzi o to, ze jestesmy tacy zli i nie tolerujemy mniejszych piersi... proponuje poczytac tematy o penisach, gdzie 90% forumowiczek twierdzi, ze ponizej 20cm nie wpuszcza do swojej szparki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie!!!przeciez nie to jest w życiu naiważniejsze!!taka sexowna laska jest dobra może tylko jako kochanka (a i to nie wiadomo)a nie jako kobieta zycia!owszem są też obietki koóre mimo tego że same eksponuja swoją kobiecosc mają cos do powiedzenia i chwała im za to!ale faceci na to nie patrzą wystarcz żeby mieli się z kim pokazac na imprezię.te zazdrosne spojrzenia kumpli....dzisiejszy świat jest chory na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ./////////.
ale co wy od niej chcecie. Jednym się podoba innym nie. Wg mnie wcale cycków nie wywala-akurat takie bluzeczki założyła-a co ma ukrywać-jest młoda, jędrne są jeszcze i niech ma. A to wy a nie chłopy, uwage na te cycki zwracacie. To przecież zdjęcie dziewczyny a nie jej piersi więc dlaczego plujecie na piersi. To wy macie jakąś obsesje...niebrzydka dziewczyna.Trochę mocno opalona ale może w lato słoneczko ją spiekło(zaraz zakrzyczycie ją że solara). Ja uważam że fajna laska-mówię o wyglądzie-wnętrza nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mozna mowic, ze wszyscy faceci sa tacy .... a kobiety takie.... Mozna spotkac wiele wartosciowych kobiet i facetow i plec nie ma tu znaczenia. Poczulem sie dotkniety niektorymi wypowiedziami :P bo u mnie taka laska odrazu jest spalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ./////////.
a wy jasnowidzki skąd wiecie że jest tepa? I skąd wiecie że na żone się nie nadaje tylko na kochankę. KObieta może potrafi być piękną żoną i zajebistą kochanką...nie chce się powtarzać, ale ilekroć pojawia się zdjęcie ładnej dziewczyny, tylekroć czytam opinie zakompleksionych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiesza mnie jeszcze na takich stronach panowie, ktorzy ledwo zaczeli chodzic na silownie i preza sie okrutnie do zdjec bez koszulki. Dla mnie to smutne, ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ciekawa jaki jest
motyw działania kobiety, która umieszcza na necie swoje na wpół roznegliżowane zdjęcia... Na każdym ta sama tępa mina :o widać że po prostu lubi sie pokazywać, być w centrum uwagi, chce żeby inni mysleli że ejst super laską ach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagga
ale cos ma z tymi rekoma rzeczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła blondynka a wy sensacje robicie;) i wszędzie jest ubrana a piersi ma ładne to je prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa ręce są
de best... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale naturalne pozy, a niech to szlak:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widywałam większe dekolty, ale z uporem twierdzę, że jak ktoś ma login w rodzaju ZapragnijMnie, to ma nasrane w główce. :) A pozy swoją drogą niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co was to obchodzi jaka
jest, mamy demokracje i kazdy moze wklejac swoje zdjecia na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne...lepiej by bylo...
jakby sie zabandazowala..wszscy byliby zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. Mamy wolny kraj, panienka może wystawiać swoje zdjęcia na necie i podpisywać je jak chce, a my mamy prawo komentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadzicie, ze dawanie 5 zdjec, w tej samej pozie, z takim samym usmiechem jest troche, hmmmm, nudne? czlowiek sie zastanawia, czy ona potrafi zrobic jakas inna mine w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolno jej nawet stać na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mycha z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×