Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimkaaa

19 tc - bol/ucisk z prawej strony brzucha

Polecane posty

Gość mimkaaa

dziewczyny sama nie wiem co o tym sadzic.. nie jest to bol nie do zniesienia... poprostu lekko naciska mnie z prawej strony brzucha.. nie wiem czy to jajnik, czy co.. czy to normalne? tydzien temu odstawilam duphaston, moze za malo hormonu tego co byl w duphastonie?:( napiszcie prosze czy tez czulyscie taki dziwny uscic- nie klucie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co...ja miałam taki ból jakieś 3 tyg temu.Był wtedy 17 tc i lekarz powiedział mi,że opuszcza mi się macica i przepisał Diprophyllinum.Teraz nie mam żadnych dolegliwości,ale leki jeszcze mam brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jedynie czuje uciski z boku jak mi sie uklada dzidzius w brzuszku ..a wszyscy straszyli mnie ze to sa skurcze(27tc) najlepiej spytaj lekarza ale nie panikuj bo u kazdej kobiety moze byc inaczej..poza tym czesto bola mnie jajniki tzn odczuwam bole jak przy okresie i nic oprocz no-spy na to nie biore... bo moga byc to zwykle wiazadla..normalna rzecz wciazy..wszystko sie rozrasta.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jedynie czuje uciski z boku jak mi sie uklada dzidzius w brzuszku ..a wszyscy straszyli mnie ze to sa skurcze(27tc) najlepiej spytaj lekarza ale nie panikuj bo u kazdej kobiety moze byc inaczej..poza tym czesto bola mnie jajniki tzn odczuwam bole jak przy okresie i nic oprocz no-spy na to nie biore... bo moga byc to zwykle wiazadla..normalna rzecz wciazy..wszystko sie rozrasta.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1rmXZAMmx5PnkI0MTL1e92gL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×