Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nomi omi 26

ile wydajecie na swiateczne prezenty??

Polecane posty

Gość agacia996
w sumie nie liczyłam..:o a niektóre prezenty zaczęłam kupować już w październiku, czekam jeszcze tylko na trymer dla chłopaka, który zamówiłam w sferisie i będzie wszystko :) już nie mogę się doczekać, aż wręczę wszystkim prezenty!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy,bo przecież nie zawsze drogi prezent jest również tym trafnym i sprawdzony,m prawda? Np w tym roku prezenty dla dzieci w postaci klocków Lego zamawialiśmy na MojeKlocki24.pl było po prostu o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500zł w tym roku k*^&wa mać. Na drugi raz zostaje w domu i do nikogo nie jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prezenty wydaję około 1000-1200zł, na osobę przeznaczam jakieś 100-120zł, prezenty kupuję w sieci bo można kupić dużo taniej, np na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, fajna porównywarka cen, znalazłam tam wiele ciekawych pomysłów na prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynikaNaBahamach
no nie jest najlepiej. najwiecej w tym roku wydalam na rower dla corki. ale koniecznie chciala te swoja Indiane a nie jest to wcale drogi rower, wiec sie zgodzilam. ale i tak troszke mnie nadwyrezylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKlaudia
najwiecej w tym roku wydalam na rower dla syna. to byla Indiana za jakies osiem stow, promocja i w ogole - nie jest zle, ale i tak troszke trzepnelo po kieszeni. ale zachwyt w jego oczach byl bezcenny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent Marzeń - ten kierunek. Tam macie w zasadzie coś odpowiedniego pod każdą osobę, bez względu na charakter. Trzeba jednak oczywiście umieć to jakoś z głową dopasować. Fajne pakiety nie są drogie, a znajdzcie kobietę, która nie będzie zadowoolona z masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walina
W zeszłym roku prezenty wyszły mnie jakieś tyś zł dla sześciu osób, już powoli zaczynam kompletować prezenty nigdy nie zostawiam tego na ostatnią chwilę, kupiłam już córce prostownice do włosów w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś pakiecik z Prezent Marzeń - tam patrzcie. Okazji nie brakuje. Za jakieś 100 zł można znaleźć naprawdę prezenty, którymi zrobicie ogromne wrażenie. Kwestia jedynie dopasowania czegoś konkretnego pod wasze oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguniia
ja już wydałam 450zł w sferisie na wideorejestrator XBLITZ dla męża. Jeszcze musimy kupić prezenty dla 5 osób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam po prostu szukanie gotowych rozwiązań po Prezent Marzeń. Można ustrzelić genialne pakiety za bardzo dobre pieniądze, ale jednak wymaga to odpowiedniego budżetu. O ile zrobicie jak trzeba, to obdarowani będą zadowoleni. Nie róbcie prezentów, które są nijakie - nawet za małą kasę, można coś sensownego dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minira
każdy wydaje tyle na ile może sobie pozwolić... ja przeważnie wyszukuje ciekawych przecen, wyprzedaży, żeby jednak było jak najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla trzech osób wydałam 400-500zł. A wśród prezentów była torebka i perfumy ze sprawdzonej rozlewni goia.pl dla mamy, książka ulubionego autora mojej siostry i skarpetki (nie jestem przesądna :D ) dla siostry, portfel dla chłopaka. Cieszę się, że trafiłam z prezentami i wszyscy byli zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilnka
80 zł mi wyszło od osoby, osób 7 plus mąż 250zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ja w tym roku raz a porządnie : na media expert ps4 za 900 dla całej rodziny.  Jeszcze dostawa darmowa do sklepu i do 23 można odebrać. Żyć nie umierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia32

Ja najczesciej kupuje w sieci wiec na szczescie nie wychodzi az tak drogo 🙂 moje dzieciaki w tym roku dostaly sliczne ubranka - mam taki jeden sklep www.nicponkids.pl i tam zazwyczaj kupuje, dzis od rana w nich biegaja i nie chca ich zdjac 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×