Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralikowaa

Długie korale

Polecane posty

Gość koralikowaa

ostatnio zauwazylam,że bardzo modne stały sie długie koraliki noszone np na nadgarstu czy po kilka sznurów na szyji. I chciałabym sobie tez kupic ale nie bardzo wiem czy trzeba je dobierac do stroju i okazji czy kupic np czarne i biłae zeby dp wszystkiego pasowaly. Moze moje pytanie wyda sie glupie ale ja w ogole nigdy nie noszilam naszyjnikow ani bizuterii i nie bardzo wiem co do czego pasuje. Doradzi ktos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralikowaa
nie pomożecie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozemy
wiesz,ja uwazam ,ze nie ma takiej rzeczy co by do wszystkiego pasowała,po prostu niema zastanów się jakich kolorów masz w szafie najwięcej,do czego byś je nosiła,ładnie takie korale wyglądają do golfów,łódek nic nie ma gorszego niż nadmiar i moim zdaniem takie korale sa tak efektowne ,ze najlepiej pasują do bluzek prostych np z dzianinki,absolutnie bez żadnych aplikacji czy innych ozdób ja też się zastanawiam nad koralami,pochodzę bo jest tego sporo,mi akurat podobają się z drobniejszymi koralikami ale to juz rzecz gustu ja jestem bardzo wyczulona na dobór i np korale wykluczą już np srebne kolczyki w uszach ,to juz całkiem inny styl ale to już musisz sama zadecydować pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam takie róznokolorowe
np w tonacji brazu czy czerwieni. bardzo fajne,sama posiadam kilka takich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że takie korale bardzo dobrze komponują się z prostymi koszulami, oczywiście w odpowiednim kolorze. Też zastanawiam się nad kupnem takich korali, bo bardzo mi się podoba taki dodatek. Wiem, że będę musiała jednak kupić kilka adekwatnych bluzek, by móc w ogóle korale nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×