Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tutut ona

mój facet mnie bije

Polecane posty

Gość tutut ona

ale nie, nie tak jak myślicie :) on po prostu jest dość brutalny w okazywaniu uczuć ;) a to mnie uszczypnie w policzek, a to potarga za ucho, albo klepnie w tyłek tak że przez parenaście kolejnych minut mam zmrowiały pośladek, albo tak zasysa moje wargi przy pocałunkach że potem mam zdrętwiałe i z trudem mówię tyle razy mu mówiłam żeby był delikatniejszy! a on nic wszystko to sprawia mi autentyczny ból przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie przesadzasz. Nie powinien robic rzeczy, ktore ci przeszkadzaja a tym bardziej jak go o tym informujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możesz mu powiedzieć
wprost,że tego sobie nie życzysz?? Masochistką chyba nie jesteś?? W czym problem::O ,bo nie kumam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutut ona
pisałam że mu mówię :) sama nie wiem w czym problem, tak jakoś przyszłam się tu wygadać czy wasi faceci też są tacy brutalni w okazywaniu uczuć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataraktaa
moj facet czasami bije mnie w twarz albo szarpie, czy tez ciagnie za włosy ale wszystko w trakcie erotycznych zabaw róznica jest taka, ze ja to lubię zresztą czasami sama go biję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S.
Zdarzalo sie, ale pare razy na niego nawrzeszczalam i juz sie poprawil. Musisz mu powiedziec stanowczo, zeby nie pomyslal czasem, ze sie tylko przedrzezniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutut ona, powiedz mu jeszcze raz ze tego nie lubisz i ze jak nie przestanie to sobie znajdziesz innego, jak tak cie bedzie za uszy targal to skonczysz z uszami jak rugbista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kirus
Racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tu tut
odejdz od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz powiedzenie \"MASZ TO NA CO GODZISZ SIĘ?\". I Tak zostanie, jeśli nie powiesz mu sama. Definiuj swoje potrzeby partnerowi, faceci myslą schematycznie i oni nie odgadną Twoich odczuć i potrzeb. Tak jak dla Ciebie pistacjowy to kolor dla faceta to będzie przysmak. IM trzeba mówić WPROST co robią nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×