Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eoywna

nowa moda oficerki na dzinsy

Polecane posty

Gość eoywna

teraz wszystkie dziewczyny sa tak ubrane. oficerki na dzinsach albo spodnie rybaczki rajstopy i oficeki.jeszcze niektore ladnie w tym wygladaja ale jak zaklada to jakis tluscioch to tragedia. dla mnie to troche smieszne jak wszyscy chodza tak samo ubrani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttteee
przyłączam się! dla mnie to teżz tragedia jak wszyscy chodzą tak samo ubrani, zero wyobraźni i własnej inwencji, tylko ściąganie od innych. A co gorsze ta moda dopadła kobiety od nastolatek po te w wieku średnim:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttteee
ha ja tak ubrana chodziłam 2 sezony temu, teraz jak widzę ze kazdy to ma to mi się odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodze tak teraz ubrana,ale 5 lat temu kupilam sobie obcisle dziny i na to zakladalam buty (czyli dzisiejsza moda) chodzilam wtedy do LO i wszystkim szczena opadala hehe nie wiem czy zazdroscili czy wspolczuli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttteee
bravo Winogronka! to mi sie podoba, ja pamiętam jak kiedys przywiozłam sobie z Anglii bojówki. U nas wtedy nie slyszano jeszcze o czymś takim. Tez na mnie patrzono jak na kosmitkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazem ze
oficerki (kozaki) w obcisle spodnie wyglądają OK !!! szczegolnie na zgrabnej lasce ! ale calkowita beznadzieja to te szorty czy jakies inne krótsze spodnie tak ze miedzy kozakami a spodniami jest gołe kolano - wyglada to IDIOTYCZNIE ! Proponuje tez nie ograniczać się tylko do obcislych jeansow ale też korzystac tez ze obcislych spodni z innych materiałów, bardzo sexi wygląda połączenie skóry ze skórą (w końcu buty są skórzane ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
ale chodzi tak ubrana ponad polowa kobiet. gdzie nie pojde tam oficerki i dzinsy albo rybaczki. no i chodza tez tak ubrane grube dziewczyny a to wyglada juz paskudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscie połaczenie skórza
nych wysokich butów (np. oficerek) ze skórzanymi spodniami wyglada bardzo seksownie, ktoś już kiedyś podawał w jakims podobnym temacie te linki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/890919821ffde37c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e36af7fb69c9dc1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2c8ea764be80ff15.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipnose
skórzane spodnie są ochydne, w życiu bym takich nie założyła , chyba że na motor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ttttteee -> Dziękować Bogu - nastolatki jeszcze mają co pokazać, bo mają zgrabne ciało (zazwyczaj ;)), ale jak zakłada taki zestaw taka \"rycząca sześćdziesiątka\" to dopiero szczena opada. A jeszcze gorzej jak zakłada skórzane spodnie.. już w ogóle żal patrzeć. Nie przepadam za tym zestawieniem, poza tym teraz chodzi tak co druga osoba na ulicy, żeby nie powiedzieć, niemal każda kobieta/nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie przepadam za tą modą....wydaje mi się że po ulicach chodzą same \"koty w butach\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skóra + skóra może i wygląda seksownie. Lubię kobiety w skórzanych spodniach. Ale te zdjęcia to porażka. Przeciez ta osoba ma delikatnie mówiąc trochę naddatku wagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje mlodzieniec
nie ma to jak seksowna laseczka w skórzanych spodniach! Jednak nie badz az taki szczegółówy - nie ma ludzi idealnych, nawet jesli dziewczyna na fotce nie ma "sylwetki modelki" to przynajmniej potrafi zwrocic na siebie uwage seksownym ubiorem! JESTEM ZA TAKIM STYLEM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemodna modnisia
No, a jak większość dziewczyn na ulicy ubrana jest w dzinsy, tiszirt z nadrukiem, i bluzę, ewentualnie ma jak zimno, kurtkę z obszytym futrm kapturem, to to WAS nie razi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttteee
owszem też razi szczególnie odsłonięty pępek w środku zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttteee
ale jak dziewczyny chodzą ubrane na sportowo to ok, gorzej jak się niektóre silą na wielką modę a sciagają pomysły z ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemodna modnisia
A skąd wiesz, że dziewczyna, która ma spodnie w butach, lub takie 7/8 sili sie n a"wielką modę"? Może taki coś , jej pasuje? Jej sprawa, po co dorabiasz sobie jakies teorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUlinka z K
Przynajmniej rybaczki i te wciągniete w buty spodnie nie sa na dole upaprane w błocie . Zauważyłam, na naszych ulicach dużo flej. Adidasy tez sie myje!!! Nie wspominając o brudnych spodniach na dole. Trudno, jak jest taka potrzeba , prac co dziennie, a nie czekac , az samo odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomerlic
dokłanie, ubierajcie sie w co chcecie, ale bądzcie czyste i noście czyste rzeczy. Ta moda jest ponadczasowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolonkaa
Myślę, że sa osoby, które nie lubia zmian, i przywiązują sie do rzeczy, które s a juz noszone długo, i są osoby, które szyubko się nudzą, lubią zmiany, i szybko podłapuja nowinki. Prawda jest taka, że większośc tych osób, które zaklinają sie teraz , że nie założa spodni z normalnym , pełnym stanem, jeszcze kilka lat temu, protestowałaby przeciwko biodrówkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola manola
Czyli powszechność nie razi w wypadku, gdy jest juz obecna na ulicach od lat, razi to co nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak sądzę
No cos w tym sensie.razi osoby nie lubiące zmian, i osoby, które nie stać na zakup nowych rzeczy. Probuja wtedy deprecjonowac nowe trendy dla poprawy samopoczucia. I dla takiej osoby, dziewczyna, ubrana jak tysiące innych nie będzie wzbudzała zadnych odczuć, natomiast, inna, która stac było n a zakup nowych butów, spodni, swetra, modnej bluzki, będzie wzbudzac negatywne odczucia. Będzie to tłumaczone, ta niby powszechnościa takiego stylu ubierania, tak naprawde mamy do czynienia z czymś tak pospolitym i powszechnym, jak zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Mulinka, spodnie wlozone w buty lub zawiniete nie wazne czy sa ladne czy nie, ale przynajmniej czyste. Zwracam uwage na wyglad dziewczyn i czesto widze ladnie umalowane, czysta modna bluzeczka a spodnie na dole wygladaja jak szmaty, ubrudzone, wystrzepione albo mokre po kolana w blocie jesli pada deszcz. Nie ma nic gorszego i dlatego ja preferuje ta nowa mode-po prostu jest praktyczna i dobra dla czystych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skinny jeans
Jedno wam powiem :) Bytu sa różne i spodnie sa różne a to ,ze noszone w tej samej konfiguracji nie oznacza ,że wszyscy wygladaja tak samo...(tak samo to wyglada ten sam fason rozszerzanych spodni na wszystkich) Poza tym jest to bardzo praktyczne, gdy na dworze plucha itd Jednak jedna rzecz mi si eabsdolutni nie podoba -jak ktoś wciska rozszerzane spodnie do kozaków.to wyglada fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu towar musi się sprzedać ;p, dlatego mamy te wszystkie smieszne trendy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×