Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martusia15

w co mam sie ubrac na sylwestra na domowke???

Polecane posty

Gość martusia15

prosze o pomoc was dziewczynki, robie domowke w domciu i nie wiem jak sie ubrac, doradzcie mi, wspomne jeszcze ze jestem nastolatka.... jestem otwarta na wszystkie pomysly... :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę w tym roku na domówkę. Zakładam albo spódnicę (taką za kolano, z falban) albo jakieś fajne jeansy i jakiś ciekawy top. Nie będę nic wydziwiać. W tamtym roku chciałam założyć małą czarną ale na szczęście poszłam jeansach. Każdy praktycznie był na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziunia89
najlepiej jakies fajnie dzinsy, do tego jakas spoko bluzeczka np. z krotkim rekawkiem czy jakas na ramionkach albo cos.. no i na to bluza, najlepiej zasuwana. na poczatku badz w tej bluzie, jak juz impreza sie rozkreci mozesz ją zdjąc:-) polecam:-) w takim styylu kazda moja impreza byla udana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia15
A CO MYSLICIE O DZINSOWEJ MINI, MOZE LEGINSACH I KOSZULCE POLO??? ROZOWEJ ALBO ZOLTEJ???? WSPOMNE ZE JESTEM BRUNETKA.... DO TEGO BYM JESZCZE JAKIS FAJNY PASECZEK KUPILA I SREBRNA OPASECZKE, CO wY NA TO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziunia89
srebrna opaska odpada. opaska niechaj bedzie w kolorze bluzeczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarne
moze byc w tej dzinsowej mini tylko blagam nie opaska!!! a co do mnie to na moja "domowke" ubieram szra spudniczke i czarna bluske do tego czrne rajtki i butki mokasynki na plaskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia15
ale taka srebrna delikatna, z prawdziwego srebra, z krysztalkami, wiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada marmelada
tak jak "czarne" napisala jest fajnie , dzinsy tez moga byc z jakims topem , nie za wyjsciowo , bo to nie jakis wielki bal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×