Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agais

typ urody-lato??

Polecane posty

wedlug wszystkich artykulow o typach urody jestem najtypowszym latem-jasna cera,pieprzyki,popielate wlosy i brwi. jakim cudem wiec najlepiej wygladam w rudych wlosach? czy jest tu jakas stylistka,ktora mi to wytlumaczy? a moze jestem jakims innym,mieszanym typem? sama juz nie wiem jak sie ubierac-bardzo rzadko udaje mi sie kupic ciuch,w ktorym naprawde dobrze wygladam(chodzi o kolor i rodzaj tkaniny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistka ale moze
po prostu jestes typem mieszanym, lub wychodzi ci taki stlumiony rudy bo lato charakteryzuje sie tym ze ma jakby lekko 'przykurzone' kolory z tego co mi wiadomo z reguly ludzie sa typami mieszanymi (ja np jestem wiosna-lato i tez mam problemy z dobraniem sobie kolorow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,ale stylisci pisza,ze typ mieszany moze byc tylko zimny-zimny lub cieply-cieply,nigdy inaczej! tzn lato-zima lub wiosna-jesien. a ja raczej jestem lato-jesien? a ty wiosna-lato? to jak o jest?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistka ale moze
no coz zaqwsze moge sie mylic;) ale mam jasna cere o cieplym odcieniu-typowa dla wiosny, dotego brazowe oczy typowe dla wiosny albo jesieni i wlosy brazowe o popielatym, zimnym odcieniu (a nigdy ich nie farbowalam) typowe dla lata i co ja jestem?:) na pewno wiem ze mozna pomieszac cieple z zimnym-dlatego zreszta mam problem przy doborze kolorow cieni i ciuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistka ale moze
no coz, najwyrazniej albo mamy problemy ze wzrokiem lub lustrami albo ta wizazystka sie myli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkonnewka
Pani wizażystka najwyraźniej myli się. Często można spotkac ludzi o mieszanym typie urody, którzy łączą w sobie kolorystykę ciepło-zimną. Ja mam ciemną karnację, czarne włosy i czarną oprawę oczu. Bardzo korzystnie wylądam w ciepłych rudościach, jaskrawym pomarańczowym, ciepłej czerwieni, oliwce, żółtym, khaki, zgniłej zieleni, w brązie. Można powiedzieć, ze dobrze wyglądam w kolorystyce jesieni. Ale natura oprócz czarnych włosów dała mi też stalowo-niebieskie oczy i myślę, ze to dzięki nim bardzo dobrze mi w lodowatych błękitach, śnieżnej bieli, czerni, karminowej czerwieni itd. Tak więc, wszelkie rady wizażystek należy traktować z "przymrużeniem oka" i przy kreowaniu własnego wizerunku trzeba też sugerować się własną intuicją i samopoczuciem. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×