Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lata 60

ROZWOLNIENIE/BIEGUNKA w ciazy

Polecane posty

czesc czy ktoras z was w czasie ciazy skarzy sie na bole zoladka i od czasu do czasu na rozwolnienie? czy to moze byc objaw brania tabletek w ciazy np. witc, zelaza? ja nigdy wczesniej ie mialam takich problemow wiec chcialam sie doradzic. moze nie jestem sama z tym problemem?a i jeszce jedno ogolnie z toalety w tej kwestii korzystam raz dziennie ale stolec jestluzny. dzieki za ewentuaalna pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowa 19tc
ja mam caly czas w zasadzie biegunke;) tak do 15tc to mialam straszne bole zoladka a teraz mam sraczke:O juz sie powoli przyzyczajam;) moze zjadlas np duzo kiwi? albo maslanke? albo zrobilas jakas mieszanke wybuchowa?:) wiem ze nie mozna brac magnezu gdy ma sie biegunke ale nie wiem dlaczego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nigdy nie mialam takich problemow a zoladek to mnie bolal raz na rok a teraz zgaga bole zoladka szczegolnie w nocy.. no i biegunka..co do cytrusow to chyba masz racje bo z 2 razy mialam po pomaranczy wiec zrezygnowalam z tych owocow a po tabletkch nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co na to twoj lekarz? i ghlupie pytanie zadam ale ile razy mnw sie wyprozniasz w ciagu dnia? pytam bo kiedys spotkalam sie z opinia ze biegunka jest wtedy gdy korzystasz przynajmniej 4 razy w ciagu dnia a stolec jest luzny..a i co z zoladkiem? juz nie boli? bralas cos na niego? ja biore nospe i pije manti ale nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co na to twoj lekarz? i ghlupie pytanie zadam ale ile razy mnw sie wyprozniasz w ciagu dnia? pytam bo kiedys spotkalam sie z opinia ze biegunka jest wtedy gdy korzystasz przynajmniej 4 razy w ciagu dnia a stolec jest luzny..a i co z zoladkiem? juz nie boli? bralas cos na niego? ja biore nospe i pije manti ale nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowa 19tc
ja tez nie mialam takich problemow;) szczerze mowiac to nie pytalam gina co mam z tym zrobic - mialam inne rewelacje na poczatku ciazy ktore zawladnely moimi myslami:) a jak sobie radzilam- no pilam miete + rumianek --> ale chyba nie bardzo pomagalo a kupe robie 2 razy dziennie, no czasem 3 :O i na ta biegukne tez nic nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kurde glupie te moje pytania ale tak to jest jak ma sie kolezanki ktore bez objawowo przechodza ciaze....dobrze im oczywiscie ale ja nie mam z kim pogadac o nurtujacych mnie pytaniach.dzieki za pomoc trzymaj sie i poglaskaj ode mnie dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 tydzień ciąży. ..
Odswiezam Ktoras z was ma bole zoladka, luzne stolce itd? Jak sobie z tym radzicie? Od początku przechodze ciaze bezobjawowo zadnych mdlosci zgagi itp tylko ten żołądek. .. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja teraz pod koniec ciąży mam ciągle jakieś sensacje żołądkowe, na przemian zaparcia i sraczki:/ Brzuch to mnie non-stop boli, jak przy biegunce. Ostatnio, jak poskarżyłąm się ginowi, zapodał mi jakiś syropek niby regulujący przemianę materii, to po nim mam ciśnienie że mało klopa nie rozwali:/ do tego zgaga praktycznie po wszystkim co zjem.... eh, dobrze że już w tę środę rodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniom
Ja mam ten sam problem w 7tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzsnna
Witam jestem w 17tyg.od 3 dni mam problem z biegunka, ale dzieje się to tylko z rana.w ciągu dnia załatwiam sie jeszcze raz , , gdzie stolec jest normalny. A rano znowu budzi mnie rewolucji żołądkowa nawed boje sie puszczać wiaterki bo leci ze mnie woda.czy to może zatrucie pokarmowe czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przechodziłam jelitówkę i piłam orsalit dla dorosłych,smectę, węgiel i wywar z suszonych jagód. A na ciągłe rozwolnienie polecamprobiotyki-one też regulująpracę jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to wina witamin albo magnezu. Ja miała takie straszne biegunki, właściwie to sama woda ze mnie leciała. Moja lekarka stwierdziła, że to przez magnez bo brałam go dużo ze względu na zagrożoną ciąże. Ponieważ nie mogłam go przestać brać przeszłam z Blumag na Asmag i przeszło jak rękom odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też przechodzę ciążę z biegunką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×