Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fak.........

uzaleznilam sie fizycznie od mezczyzny

Polecane posty

Gość pipaparapa
skoro on cie tak pociaga i nie mozesz od niego odejsc to zostaw tego drugiego, ale nie przyprawiaj rogow facetowi. Skoncz z jednym i zacznij z drugim, a jezeli to jest silniejsze od ciebie to wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak.........
witaj w klubie kochana ty jestes jeszcze w spoko sytuacji a ja sie boje, ze sie jeszcze na dodatek zakocham jest wyksztalcony, inteligentny, przystojny itd. ale kurdeeeeeeee nie chce, wiem ze ciagle bym byla o niego zazdrosna, wiem ze przy takim boskim facecie non stop czulabym sie gorsza? zreszta on mnie nie bedzie chcial, jest na etapie konczenia jednego zwiazku i jedyne o czym marzy to kompletna wolnosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mamkklo
piparapa no to sie teraz popislaes hahahahahahahahahahaahahahahaha nie stac cie na lepszy podszyw?????????co tak slabiutkko??heh pewnie jestem 30 letni prawiczkiem ktory wali sobie konia czytajac o sexie na forum....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
No to skoro ten twoj facet jest taki chujowy itp to po prostu odejdz od niego. to, ze do siebie nie pasujecie nie oznacza, ze masz go robich w chuja i dupczyc sie na boku, bo to nie jest fear. zastanow sie czy bylo by ci przyjemnie jakby on chodzil do burdelu, bo ty go nie zaspokajasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
jak zgadłaś?. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
pudlo kurwo, nie zgadlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj w klubie kochana
fak....ja sie zastanawiam czy ja juz czegos nie czuje do tamtego:( on jest w trakcie rozwodu...ale jest dla mnie boski....ta jego powaga kiedy trzeba, opanowanie, niesamowicie na mnie działa....a w łózku......stara sie baaaaardzo ale i ja sie staram dla niego i mi sie chce starac:) jest wyrozumiały dla mnie, wie ze nie mam ogromnego doswiadczenia ale przy nim go nabieram i to jest wspaniałe uczucie........ale nie moge sie od niego uwolnic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
zgadła, zgadła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adir
Sorry że się wtrącę ale może wy tylko sobie wmawiacie że nie kochacie tych facetów...Pociąga was ich ciało i to co wam oferują w "łóżku"... Może tak naprawdę ich kochacie tylko coś was blokuje nie chcecie tej miłości zaakceptować...szukacie innych facetów ale jak jesteście z nimi to myślicie o tamtych...według mnie jest to miłość to dlaczego się z nią mijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak..........
ale was w konia robie a wy wierzycie w te pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
nom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zerwij
ze swoim, skoro nie mozesz dla niego wszystkiego zrobic to znaczy ze to nei to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak.........
pipaparapa wiesz co jest nie fear? to, ze ja robie dla niego w lozku wszystko a on ku*wa ma gdzies moje potrzeby nawet sie nie stara!!!!!!!!! nigdy nie mialam z nim orgazmu, nawet lechtaczkowego ile mozna mowic? rozmawialismy o tym nie raz widujemy sie narazie rzadko - do czasu mojej przeprowadzki - a on wtedy jakby zapomina o tym o czym dyskutowalismy, zapomina o mnie i moich potrzebach!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
dawaj czaduuuu.. puki mu staje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj w klubie kochana
napisałam ze ja nie wiem czy ja sie juz nie zakochałam w tamtym:( ale wiem ze z nim nie moge byc.....on by nawet nie chciał dlatego znalazłam sobie tego z którym jestem teraz....przestałam sie spotykac z tamtym.....ale nie wytrzymałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
codzinnie wieczorem siegam po pensete i szklo dobrze powiekszajace...i wale sobie swoja miniaturke .....zadna mnie nie chce bo moj huj jest tak maly ze wchodzi miedzy zeby kobiecie ktora probowala mi kiedys loda zrobic...pogodzilem sie z tym ze juz nigdy nie bede mial dziewczyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak.........
witaj w klubie kochana moj facet jest 10lat ode mnie starszy powinien byc doswiadczony itd. a nie zaspokaja mnie a kochanek - ten sam wiek i jest bosko..... nie wiem czy to temperament czy wrodzone umiejetnosci :/ ps. podszywaczom juz dziekujemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
ty... no co ty.. nie mów.. o ja cie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
a czy ktoras z wac pokaze mi jak wyglada pochwa???na obrazkach do tej pory tylko widzialem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak.........
ja z kochankiem nie bede bo on mnie nie bedzie chcial czasami mam wrazenie, ze spotyka sie ze mna tylko dlatego ze jestem zajebista w seksie oralnym :/ sama tez nie chcialabym z nim byc, bo czulabym sie przy nim gorsza - on jest idealem chodzacym, poza tym ciagle bym byla zazdrosna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
Skoro sie nie stara widocznie taki ma temperament... a ty sie musisz odwdzieczyc i skurwic na boku tak? wg to jest wyjscie? Jezeli twoj facet taki jest to juz sie nie zmieni, trudno nie pasujecie do siebie i tyle... powinnas go w takim momencie zostawic bo on widocznie nie jest ci dany... ale zeby uciekac sie do zdrady?! to juz jest kurestwo i nie ma na to wytlumaczenia... sorry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
o tak (|) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
jestem skonczony nieudacznikiem...jak bylem maly mama wieszala mi kielbase na szyji zeby chociaz psy chcialy sie ze mna bawic...ehh zycie jest niesprawiedliwe:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
jak juz sie podszywac to rob to z glowa i dobrym humorem... bo narazie jest to zalosne :( takimi tekstami to moja babcia dziadka podrywała... ani to smaczne, ani zabawne... jednym slowem mowiac zalosne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak.........
pipaparapa tak bo wszystko jest takie proste kocham mojego faceta, dla mnie przeorganizowal cale zycie, kupil mieszkanie w ktorym wlasnie jest remont, mam sie po obronie tam wprowadzic a ty mi mowisz, ze mam go zostawic? ja chce z nim byc - dlatego pytam - JAK SIE UWOLNIC OD KOCHANKA? co zrobic skoro to taki MAGNES? jak zmienic swojego faceta? czy mozna nauczyc sie seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
z reszta wszystko co piszesz... piszesz o sobie... nie wazne jaki jest podpis :) wazne kto to nabazgral :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
rozumiem, ze chcesz z nim byc ze wzgledu na to mieszkanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
ide na podworku do siasiada obok...zapladniam jego swinie,...w sumie to jestem podobny...sasiad do tej pory sie nie zjarzyl ..ale ze mne spryciarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipaparapa
wspolczuje ci podszywaczu, ze musisz dupczyc swinie, ale po co sie tym chwalic na forum? :( smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×