Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*aAa*

38 tc i krwawienie?? prosze wejdzcie

Polecane posty

Wczoraj po 20 wrocilam od swojego ginekologa Po jakiejs godzinie jak co wieczor zaczal bolec mnie brzuch kolo po 22 mialam moze trzy albo cztery silniejsze bole a potem takie jak zawsze slabsze Po 23 poszlam do lazienki i zobaczylam krew na bieliznie dwie 3cm plamy Pomyslalam ze to moze podczas badania lakarz podraznil szyjke wiec poszlam do lozka Po 24 poszlam sie wysikac i jak sie wycieralam zobaczylam na papierze toaletowym cos o konsystencji kurzego bialka wielkosci 3 cm cale zabarwione krwia z jakimis skrzepkami czy czyms Do rana juz nie leciala krew tylko sluz rowniez zabarwiony krwia i malymi skrzepkami Teraz juz prawie nic nie leci Moze bym sie bardzo przestraszyla gdybym te dwie godz wczesniej nie byla u lekarza ktory powiedzial ze wszystko jest w porzadku Powiedzial tez ze szyjka macicy nadal jest zamknieta i jeszcze nie gotowa do porodu Zastanawiam sie wiec co to wczoraj bylo Czy to moglo byc spowodowane wczesniejszym badanim i jakims podraznieniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czop ci odchodzi
nie panikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowa mama
odchodzi ci czop i powoli zaczyna porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda mi to na czop śluzowy. A krew mogła być po badaniu, mi też to się zdarzało, szyjka teraz jest bardzo wrażliwa. Jakby pojawiło się ciągłe krwawienie, to od razu do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie bardzo sie ciesze dziewczynki:-D ze to byl czpo przyznam ze oblesny:-0 Teraz czuje sie dobrze i nic mnie nie boli ale z niecierpliwoscia bede czekac tej wielkiej chwili Dziekuje za odp 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam podobnie śluz z krwią dostałam o 5 rano, a o 3 w nocy urodziłam synka, także u mnie minęło niecałe 24 H do porodu po wystąpienia czopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo to nie ;) Miałam napisać zbieraj sie do porodu;P Jak wody odejdą albo skurcze będą czestsze niż co 7 minut ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroma czy po odejsciu czopa bolal cie brzuch?? mnie troche bolal jak podczas miesiaczki ale teraz przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowa mama
mi o 1 odszedł czop a o 8ej urodziłam powodzenia:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam teraz stracha Mam nadzieje ze to wszystko sie nie zacznie zanim moj maz wroci z pracy czyli za piec godz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to było 5 lat temu;) ale około 17 zaczął mnie chyba tak pobolewać brzuch i mąż spakował mnie i zawózł ok. 18 do szpitala. Tam odeszły mi wody ok. 20, rozpoczęły się intensywne skurcze i tak troszeczkę zeszło do pojawienia się synka na świecie. Wiesz chyba każda przechodzi to indywidualnie i może być inaczej u Ciebie. Z drugim dzieckiem w ogóle nie odszedł mi czop, za to pojawiły się skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie ta cala sytuacja bo lekarz powiedzial ze na swieta prawdopodobnie synus sie nie urodzi Ale bede miec niespodzanke jesli jednak sie urodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aAa mi czop oszedł na tydzień przed porodem więc nie ma reguły, może okazać się, że akcja zacznie się za godzinę a może być i tak że za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowa mama
ja jeszcze zwymiotowałam a wtedy sie szyjka rozwiera szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko moj lekarz tez powiedzial ze nie ma reguly wiec bede czekac Dziekuje wam bardzo ze sie odezwalyscie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowa mama
ja zajechałąm do szpitala miałam rozwarcie na 4 palce-to tez był 38 tydz -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowa mama
*aAa* i jak?dzieje sie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z KTG i mam jakies skurcze ale lekarz byl tak mily ze nawet nie spojrzal na wykres tylko przybil pieczatke i powiedzial zeby pokazac swojemu lekarzowi Wrocilam wiec do domu i sama mniej wiecej sprawdzam co ile sie pojawiaja Od 18:11 mam co 5 ,6,8 minut i trwaja od 20 do 35 sekund Wiec to chyba jeszcze nie to:-) czuje sie fatalnie ale musialam zajrzec na kafe bo jestem uzalezniona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×