Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuleczkaDD

chudłam...chudłam....stop...waga staneła

Polecane posty

Gość tez proszę
ehsss,a co jesli ktos nie moze cwiczyc ? jak wtedy jadac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie kuleczko
ok, rozumiem, że niektórzy nie mogą wykonywać forsownych ćwiczeń ze względu na zdrowie, ale ruch sam w sobie czyli spacer chyba nikomu nie jest zabroniony:) dlatego polecam wysiadać 2-3 przystanki wcześniej w drodze DO i Z pracy/szkoły, wchodzenie po schodach zamiast windy i wszelką drogę gdziekolwiek w miarę możliwości przemierzać PIESZO:) w końcu jakieś mimimum ruchu i świeżego powietrza każdy organizm musi mieć zapewnione, a żeby normalnie funkcjonować człowiek potrzebuje minimum 1 h przebywania na świeżym powietrzu, a to chyba (nawet zimą) nie tak wiele poświęcenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa....wszyscy proponuja ruch a ja nie jestem leniem mam 4 razy w tygodniu wf i zawsze cwicze mieszkam n 4 pietrze w bloku bez windy dodatkowo plywam i zastanawiam czy ni przezucic sie na scianke wspinaczkowa i starsznie lubie joge a na polko tez wychodze- tu problemu nie mam . moje pytanko jest takie czy moge zmienic diete a inna od diety 1000 kcal czy sa tylko te dwa wyjscia ktore zaproponowala lady a raczej jedno bo uwazam ze 500 kcalorii to za malo na jednym wyjsciu moge przy intensywnym plywaniu spalic nawet 900 czy jest jakies inne wyjsciie jakas inna dieta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie to nie chodzi mi tylko o to zeby byc szczupla ale tez w pewnym sensie zeby sobei pokazac ze mam silna wole i ze potrafie osiagnac swoj cel nie rezygnowac choc dochodze do niego malymi kroczkami che sobie udowodnic ze potrafie i pokazac innym ktorzy komentowali (z mojej rodzinki) ze bede teraz chudsza od nich i zeby w lutym na moje urodziny....wygladac exstra i zeby im bylo choc troche glupio ze zachowywali sie tak glupio przez te lata..... a tak naprawde nie powinni bylam mal duzo chorowala okolo roku bylam co rusz na antybotykach nic nie pomagalo i zaczeli we mnie pakowac stertydy a dla nich byl to powod do zartow to ze jastem gruba i ma sklonnosci do tycia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jasne jak slonce
ogranicz kalorie ,powiedzmy do 800,potem zwieksz do 900 i znow po tygodniu 800,powinno ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×