Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kawa z mlekiem

Poszłam do pracy i znów się zawiodłam

Polecane posty

Plan był niezły..praca w biurze, dzwonią zapraszają do współpracy..Poszłam...były jeszcze trzy dziewczyny..hmm...no nic czekamy... ..wyszły trzy osoby..facet zapytał..."Ma pani bliet ulogwy?"...patrze na niego jak na kosmitę.. i co?...okazało się że będziemy jezdzić po firmach np PZU itp...i nakłaniać do sprzedaży ..no żesz ....ale sie wku...zdenerwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaa
kiepsko. w ogloszeniu bylo tylko, ze praca biurowa? ja tez znow szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w ogłoszeniu
było, że to praca biurowa?Współczuję Ci bardzo:(Nie wiem dlaczego pracodawcy tak oszukują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak praca biurowa... ja byłam u nich na rozmowie..i wszystko pięknie ładnie...powiedzieli że praca w biurze mi prosto w oczy no i jak tu się nie zdenerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaa
pisza tak specjalnie, bo jak napisze ze akwizycja, to nikt sie nie zglosi. ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko było komiczne...jakaś ankieta i niby 6 dniowe szkolenie (babka na 1 rozmowie powiedziała że szkolenie nie jest trudne.....yhymm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaa
chamstwo, ale co mozna poradzic, tyko szukac dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w ogłoszeniu
Nie rozumiem takich ludziTylko wykorzystują ludzi, straszne jest to co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze ja do tego gościa mówie...\"Przecież to miała być praca biurowa\" ...a on to mnie \"nie to nie jest praca biurowa\" powiedziałam że ich firma jest śmieszna obróciłam się na pięcie i poszłam żaluję że mu jeszcze nie strzeliłam w ryja za te oszukiwanie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaa
z jednej strony dobrze, ze dowiedzialas sie juz teraz, a nie pozniej by wychodzily jakies dziwne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w ogłoszeniu
Bardzo dobrze mu powiedziałaś, ta firma oszukuje przyszłych pracowników jak można mieć do takiego pracodawcy zaufanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam na innych forach...szkoda że dopiero teraz...wszyscy zostali wkopani w akwizycję niektóre dziewczyny miały iść do pracy jako hostessy inne do biura... ehm szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w ogłoszeniu
o widzisz:(Ja to zawsze jak kiedyś oddzwaniała do mnie firma w celu spotkania się na rozmowę kwalifikacyjną to wchodziłam na gazetę i tam wszystko jest opisane i jak było coś z firmą, że tak powiem nie tak to: oddzwaniałam i mówiłam, że nie mogę przyjść i rezygnuje. Zawsze warto sprawdzić czym sie dana firma zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w ogłoszeniu
Powodzenia Ci życzę:):)i trzymam kciuki:):)Daj znać jak Ci poszło:)Domyślam sie, że dopiero zaczęłaś szukać pracy zobaczysz znajdziesz właściwą i taką która Ci odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie dziękuję żeby nie zapeszyć :) Od sierpnia szukam :) ...także nie tak którko Ok..jak przyjde to napiszę co i jak pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak tam
wróciłas już? co z ta drukarnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie111
Ja tez bylam w takiej firmie w gazecie bylo do dzialu obslugi klienta, wiec pojechalam tam, nastepnego dnia mialam przyjsc na szkolenie. Okazalo sie, ze ta obsluga klienta polega na tym, ze zbieralo sie pieniadze na glodne dzieci. Odchorowalam to strasznie, nie chce byc akwizytorka, albo telemarketerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
W dalekiej przeszłości też mnie to spotkało :o Dobrze, że się obróciłaś na pięcie! Życzę Ci jak najlepiej, a jeśli chodzi o tę drukarnię - hmmm... DRUKARNIA właśnie wydaje mi się bardzo ciekawa :) A nuż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe słowa..:) buziaki W drukarni kokosów nie ma..ale jest tam mnóstwo studentów i jest bardzo fajnie ... :) powodzenia tym którzy szukają pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia20
Dziewczyny,a jakie studia pokonczylyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×