Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ja tez

Aparat ortodontyczny!!!

Polecane posty

Gość to ja tez

Mam poblem..byłam u dwoch dobrych ortodontów(jestem przed założeniem aparatu) jeden z nich pwoiedział ze załozy mi aparat ale najpierw bedzie mi musiał usunac 4 zęby drugi powiedział ze założy aparat bez usuwania zebów zrobi to jesli nie bedzie efektów. No i co ja mam teraz zrobić?? dodam ze sa to najlpesi specjaliści w okolicy w ktorej mieszkam nie znam innych :( Prosze o wasze rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
nikt nie odpisze?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolalabym na twoim miejscu nie usowac, bo zawsze to szkoda tych zebow, ale jesli nie ma innego wyjscia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jaka masz wadę
i jak dużą chcesz poprawę. Na pewno po usunięciu zębów efekt będzie znacznie lepszy no i szybszy jesli wada jest duża. ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez mam taki sam problem... jednak zdecydowalam sie i nie usuwam zębów jutro mam zakładany aparat i jednak troche sie boje ze bez wyrwania zrobi mi sie tzw dziub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetGie
ja kiedys sie radzilam specjalisty i mialam wyrwac 4 ( 2 u doalu i 2 u gory) ale bylam mala i glupia i tego nie zrobilam teraz jestem pelnoletnia i mialam juz wyrywane chirurgicznie 3 osemki bo mam zamala szczenke i rosnace do wew osemki krzywily mi pozostale zeby ale usunelam je i nie bylo zbytnio jakis zmiana. dodam ze teraz nie mam aparatu i mam obydwie dwojki krzywe tak jakby wpadly za jedynki i zaluje gdy bylam mala ze nei zalozylam aparat teraz rodzice mi nie zaloza bo nie maja na to kasy.. czasami te zeby rozstrajaja mnie nie moge si eusmeichnac z krzywymi wstyd mi ale nic na to nei poradze. jedyne co moge zrobic to isc na wakacjach do pracy i zarobic na aparat i tak posatram sie zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×