Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Słoneczko**

Czy jest na to szansa?? Jak myślicie??

Polecane posty

Hej! Mam problem bo nie wiem jak mam myśleć o zachowaniu pewnego chłopaka, ale zacznę od początku. W kwietniu poznałam fajnego chłopaka, spodobał mi się jednak nic z tago nie wyszło bo nie chciałam się mu narzucać a on nie wykazywał żadnej inicjatywy. W maju poznałam innego chłopaka i zostaliśmy parą. BYliśmy razem do początku grudnia. Gdy rozstałam się z facetem ktoregoś dnia spotkałam przez przypadek tego pierwszego chłopaka i od tego czasui on codziennie pisze do mnie smsy- wciąż utrzymuje z nim kontakt. A gdy miałam chłopaka to wogóle się nie odzywał. Czy to może znaczyć że on może ma jakieś zamiary względem mnie?? Jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna jak noc
to jeszcze nic nie znaczy ... widać, że nie znasz płci męskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odetta24
czas pokaże,ale raczej jest zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zrobiłaś bardzo dobrze ze nie narzucałaś się temu chłopakowi, którego poznałaś w kwietniu, ponieważ to chłopak powinien starać się o dziewczynę a nie na odwrót. Istnieje taka możliwość: gdy ten chłopak zorientował się ze masz innego, przestałaś się nim interesować i gdy dowiedział się, że rozstaliście się, być może wtedy właśnie zrozumiał, ze zależy mu na Tobie i postanowił, że zawalczy o Ciebie a te sms’y są tego powodem. Napewno zastanawiasz się, dlaczego wcześniej tego nie zrobił a być może, dlatego, ze niektórzy, gdy widzą, ze dziewczyna/chłopak jest zajęta/y po prostu odchodzą, nie chcą rywalizować. Mam nadzieję, że pomogłam choć trochę a jeżeli będziesz mieć jakiś problemy to podałam swój e-mail (gos.pomoc@interia.pl) chętnie pomogę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×