Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gugulinka

pomóżcie się ubrać!

Polecane posty

Gość gugulinka
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabanaDior
sukienka jest brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinka
ok brzydka,ale pytałam jakie dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładna sukienka
ale jestem facetem i nie znam się na dodatkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinka
fajnie ze komus sie podoba,dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinka
no to znowu up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ==========================
czarne rajstopki,czarne szpileczki i srebrna biżuteria(kolczyki,bransoletka lub ładny zebarek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinka
mam dosc chude nogi,czy jak założę czarne rajstopy to nie "schudną" mi nogi jeszcze bardziej? a te rajstopy z jakimś wzorkiem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak myślę
Słuchaj w tej sukience już dosyc sie dzieje, czyli czarne cienkie rajstopy bez dodatkow będa Ok, nie powinny tez zrobic krzywdy twoim nogom. Czarne lub srebrne klipsy , kolczytki, ewentualnie bransoleta i to by było n atyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie zadnych wzorkow
kiecka i tak jest wystarczajaco ozdobna wloz dosyc cienkie czarne, moga byc z kreska z tylu, albo cieliste, jesli beda lekko polyskujace to nie beda cie wyszczuplac(ja bym zalozyla jednak cieliste) jesli chodzi o bozuterie to najlepsze by byly dlugie, ale niezbyt ozdobne kolczyki, jesli zalozysz wiecej ebdziesz wygladac jak choinka buty i torebka-najlepiej czarne, koniecznie skorzane i eleganckie bo inaczej bedziesz wygladala jak do remizy, o prostym fasonie bez ozdob ogolnie to kiecka mi sie nie podoba bo jest zbyt ozdobna-nie moj styl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiope
a mnie sie podoba, rajstopy ubralabym gładkie bo sama sukienka jest juz we wzorki, ale buty?- tu bym coś zaszalała, sukienka jest w stylu szalonych lat 20tych więc butki też muszą być nietypowe, z biżuterią oszczędnie bo sukienka jest strojna- ewentualnie coś w uszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinka
dzieki wielkie za pomoc,a powiedzcie jeszcze jak się pomalować?jaki kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makijaz wieczorowy. czarne kreski i mocno wytuszowane rzesy jak bedziesz sie tapetowac na twarzy to nie zaponij pudrze na szyji i dekoldzie !( oczy mozesz rozjasnic blyszczacym cieniem -ale to zalezy od gustu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makijaz wieczorowy. czarne kreski i mocno wytuszowane rzesy jak bedziesz sie tapetowac na twarzy to nie zaponij pudrze na szyji i dekoldzie !( oczy mozesz rozjasnic blyszczacym cieniem -ale to zalezy od gustu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinka
dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie zakładaj naszyjnika, przy zabudowanej szyi wyglądałby po prostu śmiesznie. Za to wybierz na przykład ładne, wiszące kolczyki z jakimś kamieniem szlachetnym. Czarne, opalizujące będą ładnie wyglądały. We włosy mogłabyś jakąś opaskę (ale nie plastikową) na przykład czarną wpiąć, a jeżeli planujesz np. kucyka,to obwiąż go ładną czarną tasiemką (tylko nie gumą z majtek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika28
Do takiej sukienki powinnas miec spiete wlosy, zeby nie wygladalo to ciezko. Bez bizuterii lub cos delikatnego na rece. Cienkie, matowe rajstopy. To jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białatek
oki wiec miim zdaniem,sukienka nie jest rewelacyjna ale jak zrobisz fajnie włsoki,make-up bedzie fajnie,do tego nic juz na szyje,bo bedzie tandetnie,ja bym proponowała koniecznie cieliste rajstopki i na reke grubą prostą czarną bransolete i koniec,ewentualnie kolczyki proste długie bez niczego srebrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollkaa
Nie zgadzam sie z czarna baranzoletką, do tej sukienki pasowała by raczej srebna lub z cyrkoni. Włosy...? Na pewno nie ścisniety kok, moga być upięte w kucyk lub lekko spiete w cześniej spomniany kok, ale tak jakby był zrobiony od "niechcenia". Zainwestowałabym w buty na dosć wysokiej szpilce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heiliii
a ,myslicie ze mozna zalozyc gorset i do tego spodnie rurki lub jakies satynowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaaaaaaaaaaaaa
hm.... wlosy zwiazane w koka, ale z pojedynczymi sterczacymi pasemkami, makijaz w tonacji dowolnego koloru, dobierrz do tego koloru szpilki (buty) , bo nie ma wyraźnego akcentu kolorystycznego w tej sukience.... niezbyt ozdobne buty. z biżuterii cienka połyskująca na srebrno bransoletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×