Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pitersonic

SUPER PREZENT - ORGANIZER Z EKRANEM DOTYKOWYM !!! ZOBACZ !!! WARTO !!!

Polecane posty

ORGANIZERY ELEKTRONICZNE SPRZEDAM. Organizery sa firmy SHARP - maja miedzy innymi ekran dotykowy - i kosztuje jedyne 99zl !! PROMOCJA SWIATECZNA ! - odsylam pod adres mojej aukcji (wiecej info itd itp): http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=151670530 POLECAM - SUPER NA PREZENT ! ORGANIZERY SA FABRYCZNIE NOWE nie rozpakowywane nie urzywane - z paragonem i karta gwarancyjna podbita na 1 rok ! POLECAM NAPRAWDE WARTO - WEJDZ NA STRONE I KUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie te czasy
, żeby takie coś kupować. Teraz każdy ma te funkcje w komórce, a jak nie ma, to może sobie wgrać w postaci gry, a 99zł za sam krokomierz to trochę drogo, (zwłaszcza, ze krokomierze dodawali do zestawów w MDonaldsie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie...po co to komu??? duże, nieporęczne, a takie same funkcje są w telefonie komórkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarzuty mnie lub bardziej sluszne :)))....twierdze ze organizer nie dosc ze jest bardzo ladny zgrabny posiada bardzo ladny futeral = wiec zewnetrznie w 100% nadaje sie na prezent, oraz jego funkcje....ktora z komorek ma ekran dotykowy z rysikiem za 99zl? ktora z komorek ma krokomierz...ktos napisal ze krokomierze dodawali w Mac...ale jakie to byly krokomierze nie napisal (=badziew) ktora z komorke posiada funkcje onbliczania kalorii oraz zapisywania calego cyklu zwiazanego z nimi? itd itp... Coz jezeli ktos ma wszystko (rowniez ze swoim mozdzkiem) wepchniete w jednej ukochanej swojej komorce....wowczas organizera nie polecam...moglby wywolac zbyt duze zamieszanie w glowce kogos takiego :D... inny normalnym POLECAM NADAL - BO WARTO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie te czasy
Po tym tekście o móżdżkach lądujesz na mojej czarnej liście, żebyś przypadkiem kiedyś czegoś ode mnie nie kupił ;) Wole współpracować z osobami na poziomie, a Ty dalej sprzedawaj "nie urzywane" badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to nie te czasy\" - Twoj nick pasuje do Ciebie idealnie...jestes nie z tych czasow...:D...a straszenie czarna lista i Twoje teksty sa na \"najwyzszym poziomie\" ale debilizmu :D.... pozdrawiam:) Cie pozaziemska istotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×