Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość menddi

jestem w ciazy - jak przekonac chłopaka do ślubu?

Polecane posty

Gość menddi

witam wszystkich jestem w 2mies ciazy, ślubu nie planowalismy na razie moze za jakies 3 lata, ale zdazyła sie niespodzianka i mysle sobie ze slub powinno sie go wziasc. nie mysle ze ze wgledu na to co ludzie powiedza, nie nie...to wykluczone ja chce to zrobic dla siebie, mam takie wewnetrzne przekonanie. ale jest problem moj luby nie chce sie zbytnio na to godzic, mówi ze te pien lepiej na dziecko przeznaczyc. staram sie go przekonac, ale na razie nici z tego moze są wsród was kobiety ktore miały podobny dylemat jak ja. dodam ze ja mam 24 on 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o cywilny ale o koscielny a jak wiadomo nie od dzis taka przyjemnosc kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisalas
o jaki slub ci chodzi, tylko ze o slub, wiec ci napisali, ze pieniadze to zadna przeszkoda. moze jeszcze welon zalozysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam za mąż też z powodu nieoczekiwanej ciąży. I wierz mi nie było warto. Dziecko ojca i tak będzie miało. A ślub niczego nie gwarantuje. Co najwyżej szybki rozwód. Lepiej poczekaj i przekonaj sie jakim będzie ojcem i partnerem kiedy dziecko juz sie pojawi na świecie. I dopiero wtedy podejmijcie decyzje o slubie. Powodzenia i gratulacje z powodu dzidzisia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teztatus
....przekonaj sie jakim będzie ojcem i partnerem kiedy dziecko juz sie pojawi na świecie...... słuszna racja, ja też zostałem ojcem i z kolei czekam ze ślubem do momentu okazania się, że matka mojego dziecka jest naprawdę odpowiedzialna, jeżeli nie to zabieram dziecko i ja będę wychowywał. Także nie ma reguł, że wszystkie kobiety są odpowiedzialne.. Załozycielcka topiku nie wie kto jest ojcem dziecka i co, to według was odpowiedxialna kobieta, tak samo jak ta krawczyk co to niby poseł miałbyć ojcem. Biedaczki dają i nie wiedzą komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teztatus ło matko szanowny tatusiu naucz sie czytac 1 wpis jest moj pozstałe na pomaranczowo nie sa moje jakas franca sie podnieca podszywajac sie dlatego zalogowqłam sie na czarno widze ze nadal nie kumasz na czym to polega szkoda słów, koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×